PRESTIŽINIS NEKILNOJAMAS TURTAS FLORENCIJOS ŠIRDYJE

8 fotografija

Parduodamas prašmatnus butas, esantis prabangiame pastate Florencijos centre, keli žinsgniai nuo katedros. Šios Toskanos gyvenvietės bendras plotas yra 270 kv.m., jai priklauso maža terasa, nuo kurios atsiveria miesto stogai. 

Parduodamas butas yra ketvirtame seno istorinio pastato aukšte. Įėjus į jį patenkame į žavų prieangį su parketinėmis grindimis ir balto marmuro židiniu. Iš prieangio patenkame tiesiai į vestibiulį, kuriame yra knygų spinta iš vertingo medžio, ir laiptai vedantys į skalbimo zoną bei vonios kambarį. Vėliau patenkame į naktinę ir dieninę prašmatnaus buto zonas. Dienos zona susideda iš erdvios ir prabangios svetainės su skliautinėmis, puoštomis freskomis lubomis, kurios prabangi apdaila yra praturtinta prašmatniomis detalėmis. Šalia yra elegantiškas valgomasis ir moderni virtuvė su visa įranga bei išpieštomis medinių sijų lubos. Išėjus iš parduodamo buto Florencijos centre virtuvės, koridoriumi patenkame į naktinę zoną, kur yra du vonios kambariai ir du rafinuoti miegamieji. Čia yra mediniai laiptai, kurie veda į daugiafunkcinį ir vonios kambarius, ir sraigtiniai laiptai, kurie veda į mažą terasą. Parduodamo prašmatnaus buto prabangi apdaila ir stilingi baldai paverčia vilą  jaukia bei rafinuota. Vidaus patalpos yra kruopščiai įrengtos su šiltais spalvų tonais, kas prisideda prie elegantiškos ir jaukios atmosferos sukūrimo.

Namą papildo dvi dengtos automobilio stovėjimo vietos ir rūsys.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Vidaus plotas: 270 kv.m.

Tipas: Parduodamos vilos Florencijoje  - Prašmatnus butas 

 

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 5

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


2 automobilio stovėjimo aikštelės

Rūsys


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnas km 48 - - Florencija km 2 - Montekatini termės km 35 – Golfo klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2. 

Ref: 0244
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus butas

parduodami butai
vilos florencijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu.