PRESTIŽINIS NEKILNOJAMAS TURTAS FLORENCIJOJE

17 fotografija

Florencijoje parduodamas prašmatnus nekilnojamasis turtas yra sudarytas iš antikinės XIV amžiaus buveinės (buvusios pašto stoties, kur buvo keičiami vežimai ir arkliai) ir priestatų, prisitvirtinusių prie jos. Pastatas stovi ant erdvaus žemės ploto, kuris ribojasi su valstybinėmis žemėmis, skirtomis medžioklei. Tai, kad čia nėra judrių kelių, netoliese yra miškas, vynuogynai, alyvmedžiai, - suteikia jaukią aplinką ir absoliučią ramybę. Tuo pačiu, iš čia galima mėgautis Florencijos miestu, kurio istorinis centras yra mažiau nei 5 minutės kelio, nepatiriant negatyvių sumaišties ir urbanizacijos pusių. Visas kompleksas buvo kruopščiai restauruotas, laikantis istorinio laikotarpio stiliaus, kuris vyravo pargindinio pastato statybos metu. Tokiu būdu pagrindiniuose architektūros elementuose net ir šiandien dar galima įžvelgti vėlyvųjų viduramžių charakteristikas su jose dominuojančiais bruožais, - griežtumu ir nuosaikumu, kuris vyravo tuo laiku. Kelias, vedantis į parduodamą Florencijoje vilą, eina per 10 ha tipišką Toskanos kaimo žemę. Harmoninga kelionė leidžia pasiekti tiek didelę aikštę priešais pagrindinę vilą, tiek erdvę dengtą automobilių stovėjimo aikštelę, - medinę galeriją, dengtą senomis čerpėmis ir Toskanos plytelėmis; tiek vilos priestatus. Einant keliu, palei kurį išdėstytos vynuogėmis apaugusios pavėsinės, patenkame į baseiną, apsuptą didele, molinėmis plytelėmis išklota, grindų zona, kuri apsaugota nuo pašalinių akių. Šalia baseino yra medinė konstrukcija, kurioje įsikūrusi tailandiečių sauna su masažo įrengimais. Parduodama prašmatni vila taip pat gali pasigirti ir kitais patogumais, pavyzdžiui, teniso kortais, biliardo kambariu su antikiniu biliardo stalu ir trim  nepriklausomais priestatais svečiams.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: Vilos prestižinė parduodama - parduodama vilos Florencija

Vidaus plotas: 1000 kv.m. 

Išorės plotas: 10 ha 


Prašmatni pagrindinė vila 3 aukštų 

2 dviejų aukštų priestatai  


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Teniso kortai

Šildomas baseinas 

Tailandiečių sauna 

Masažo zona

Žemė 10 ha


TOSKANA: Florencija -Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trąsos - Abetone kalnai: 48 km - Ugolino Golfo Klubas - Florencija: 10 km - Terme di Montecatini: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord €“ 2 km

Ref: 0096
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama vila toskanoje

parduodamos vilos
istorinė buveinė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. 

Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Istoriniu Florencijos centru, kuris yra UNESCO paveldas, galima grožėtis nuo nuostabiosios Forte Belvedere, nuo Mikelandželo Piazzale ir nuo Fiesole kalvų, kurios siūlo vieną iš gražiausių vaizdų į Arno upės slėnį.

Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu.