PRESTIŽINIS NEKILNOJAMAS TURTAS CHIANTI REGIONE

17 fotografija

Pačioje Toskanos širdyje yra įsikūręs šis parduodamas Viduriostrados ūkis, tiksliau tarp Chianti regiono vynuogynų ir alyvmedžių. Tai nuostabi vila, nuo kurios teritorijos atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Valdelsą ir įžymiuosius San Gimignano bokštus. 

Iš šio idiliško parduodamo Toskanoje nekilnojamo turto galima greitai pasiekti svarbius meno miestus, tokius kaip Piza, Voltera, Luka, Florencija, Siena ir San Gimignano, o taip pat Montalčino ir Montepulčiano. 

Anksčiau šis vertingas nekilnojamas turtas priklausė Santa Maria Novella piliai. Jį sudaro puikūs XVIII a. pastatai, kurie buvo visiškai restauruoti, išlaikant savo originalias savybes, tipiškas Toskanai. 

Žavinga gyvenvietė, esanti Chianti, buvo padalinta į keletą nepriklausomų nekilnojamo turto vienetų, o taip pat rūsius ir priestatus, o jos bendras plotas sudaro 2200 kv.m.. 

Komplekso objektų sąrašą užbaigia kelios bendro naudojimosi patalpos ir 4 baseinai, taip pat vaikų žaidimo aikštelė ir didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Čertaldo

 

Tipas: Vila Florencija - Nekilnojamas turtas Toskanoje

Vidaus plotas: 2200 kv.m. 

Išorės plotas: 32 ha


4 gynenami pastatai, sudaryti iš įvairaus ploto apartamentų: 2000 kv.m. 

4 trobelės įvairaus ploto: 220 kv.m. 

4 baseinai

Žaidimų aikštelė 

2 automobilių stovėjimo aikštelės 


San Gimignano 16 km - Čertaldo 7 km - Florencija 30km - Voltera 35 km - Siena 40 TOSKANA: Florencija €“ km - Florencijos oro uostas 32 km - Autostrada išvažiavimas Firenze sud 15 km 

Ref: 0062
Kaina: Daugiau nei 10M

toskanos vilos

namai toskanoje
ūkis toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: senovės kaimelis Fiano, kur yra ši prabangi vila, iš pradžių buvo vadintas Alfiano, nes priklausė kilniai Alfani šeimai iš Florencijos. Jis yra įsikūręs ant kalno viršūnės, kuris skiria Valdelsą nuoValdipesos. 

Toskanos kaimelis yra apsuptas vynuogynų ir alyvmedžių ūkių, kurie eina išilgai kelio, vedančio į Čertaldo, Džiovanio Bokačio gimtinę. Peizažą su lygiomis augalų eilėmis, kertančiomis kalvotą kraštovaizdį, pagyvina senovinės sodybos, aukšti kiparisų medžiai, ne visada sugrupuoti, vingiuoti balti keliai ir romėnų bažnytėlės. Čia, kaimelyje netoli Florencijos, apsuptam nuostabiu peizažu, greitai perpranti šios Toskanos teritorijos esmę: žemė, kuri dėl savo išsidėstymo, klimato ir geologinės kilmės, yra skirta patiekti pačios aukščiausios kokybės produkciją ir rodos savaime bendradarbiauja gaminant vyną.