Prestižinis namas ant Toskanos kalvų

21 fotografija

Ramioje ir nuošalioje Pistojos kalvų zonoje, Toskanoje, netoli nuo miesto centro yra parduodamas prašmatnus nekilnojams turtas, kurio bendras plotas yra 250 kv.m. su daugiau kaip 2000 kv.m.  išoriniu plotu, kurį sudaro kiemas ir gerai prižiūrėtas sodas, kuriame yra gražusis baseinas.

Prestižinis parduodamas namas yra dviejų aukštų su rūsiu, kur yra techninės patalpos, sandėliukas ir vyninė. Iš išorinio kiemo, pakilus keliais laiptukais, patenkame į erdvią verandą, - idealią vietą praleisti malonias ir atpalaiduojančias akimirkas gamtos apsuptyje. Perėjus parduodamos Toskanos vilos verandą patenkame į gyvenvietės prieangį, kurio įėjimas yra labai jaukus: čia yra senovinė malkinė krosnis, kas primena tipišką Toskanos sodybų stilių. Pirmame aukšte yra dienos zona, kur yra virtuvė, svetainė, valgomasis ir vonios kambarys. Čia yra dveji laiptai, iš kurių vieni yra sraigtiniai ir veda į antrą aukštą, kur yra nakties zona. Joje yra erdvi svetainė su krosnimi-židiniu, vonios kambarys, sandėliukas ir trys miegamieji, iš kurių vienas yra su nuosavu vonios kambariu ir iš kurio patenkame į darbo kambarį. Į jį galime patekti taip pat ir sraigtiniais laiptais. Interjeras yra puoštas senoviniais baldais, kurie kartu su molinių plytelių grindimis ir lubų medinėmis sijomis sukuria rustikos stilių. Viduje tuo pačiu metu vyrauja ir elegancija, kurią sukuria vertingos ir kruopščiai atrinktos apdailos detalės, kas praturtina parduodamą Pistojoje rezidenciją.  

Vilos kitoje pusėje yra pašventinta bažnyčia. Pirmo aukšto virtuvės, svetainės ir antro aukšto kambario ir svetainės sienos yra akmeninės ir yra dalinai bažnyčios, kas paverčia buveinę dar labiau žavinga. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pistoja

Zona: 30 km nuo Florencijos


Tipas: Vila Toskana - Parduodamos sodybos 

Vidaus plotas: 250 kv.m.

Išorės plotas: 2000 kv.m.


Kambariai: 3

Svetainės: 2

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1

Vonios kambariai: 3


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Sodas ir kiemas: 2000 kv.m.


Toskana – Florencija: Pistoja km 3 – Florencija km 38 – Luka km 35 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 60 – SPA km 11 - Golf club km 10 – Florencijos oro uostas km 30 – Išvažiavimas autostrada: A1 Pistoja 3 km.

Ref: 0345
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnūs namai

parduodama vila
parduodamas nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pistoja

Toskana – Pistoja: Pistoja, kuri yra ši vila, yra Toskanos miestų perliukas. Pirmas dabartinio Pistojos miesto branduolys iškilo ant savotiškos Ombrone upės potvynių suformuotos terasos. Neatmetant fakto, kad ši įtvirtinta romėnų gyvenvietė atsirado ligūrų karų metu romėnų pajėgoms paremti, negalima paneigti ankstesnių įvairių populiacijų ir tautų pėdsakų. Nors dar neminima pirmo Hanibalo žygio metu per antrąjį Pūnų karą, netrukus ši gyvenvietė, esanti 20 km atstumu nuo Florencijos, tapo labai svarbia dėl savo pozicijos šalia Via Cassia kelio. XII amžiuje intensyvėjanti prekyba bei augantis gerbūvis lėmė tai, kad šio Toskanos miesto populiacija išaugo net keturis kartus.

Pistojos klestėjimas erzino Florenciją, kuri atsiradus pretekstui didžiojoje politikoje – nesutarimams tarp Popiežiaus ir Šventosios Romos Imperijos – juo pasinaudojo tam, kad paskelbtų atvirą kovą šiam miestui ir galiausiai Pistoja pateko į Florencijos valdžią.  

1348 metais Pistoją, kaip ir visą Europą, nusiaubė juodasis maras, kuris žymiai pablogino demografinę bei ekonominę miesto padėtį, kuri liko nepakitusi iki XVII amžiaus, kai Giulio Rospigliosi iš Pistojos buvo išrinktas Popiežiumi Klemensu IX. Toskanos miestas galutinai atgimė su Lotaringais ir laikui bėgant įgavo tiek autonomijos, kad Italijos suvienijimo metu išdrįso kovoti prieš Austrus. Kai Musolini antrajame XX amžiaus dešimtmetyje įtraukė Pistoją tarp naujai kuriamų provincijų, tai padarė dėl jos pasiaukojimo suvienytai Italijai bei pasipriešinimo užsieniečių okupacijai. 

Šiandien Pistoja garsėja, kaip „žalias miestas“. Ir būtent šioje vešlioje žalumoje skendi daugybė nuostabių vilų.