Prestižinis ir prašmatnus butas Lukoje

39 fotografija

Parduodamas šis 600 kv.m. prašmatnus butas Lukoje, esantis nuostabiuose, istoriniuose XVI a. rūmuose.

Butas yra kelių aukštų, ''L'' formos. Susideda iš rūsio, kur yra vyninė, pirmo aukšto, antro aukšto ir palėpės, į kurią patenkame pagalbiniais laiptais. Bendras buto plotas yra 600 kv.m.

Patalpų langai iš dviejų  pusių išeina į vidinį kiemą, o iš vienos pusės į šalia esančią gatvę. Patalpos yra gerai apšviestos ir patogiai išdėstytos.

Pirmame aukšte yra elegantiškas prieangis su balkonu ir dekoruotais akmeniniais motyvais, kurie yra tipiški aristokratinėms rezidencijoms; čia yra šeši kambariai bei sandėliukai ir trys vonios kambariai. 

Daugumos patalpų sienos yra kruopščiai dekoruotos, o pakabinamos lubos yra su XX a. pirmos pusės piešiniais. Grindys taip pat yra iš prestižinių medžiagų, kaip pvz. marmuro ir keramikos.

Laiptais patenkame į antrą aukštą, kuris yra beveik toks pats, kaip pirmas, išskyrus vonios kambarių skaičių ir išdėstymą. Antro aukšto salonas yra su nuostabiomis sienų ir lubų dekoracijomis, kurios buvo atliktos taip pat praėjusio amžiaus pradžioje, o grindys yra iš molinių plytelių. Pagalbiniais laiptais pakilame į palėpę, kur yra dvi gyvenamos patalpos. 

Šis gražusis ir prašmatnusis parduodamas Lukoje butas liudija apie XX a. skonį, vienoje iš prestižiškiausių ir turtingiausių istorija vietovių mūsų šalyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka


Tipas: prašmatnus butas


Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: -


4 aukštai

Prabangi apdaila

Grindys iš marmuro ir molinių plytelių

Dekoracijos iš akmens


Toskana - Luka: Piza 20 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Versilija: 18 km  - Golfo klubas 5 km - SPA18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km - Autostrada: 15 km 

Ref: 1148
Kaina: € 1.500.000

luka

vilos toskana
prašmatnūs butai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.