Prestižinis butas Dolomituose

1 fotografija

Dolomituose parduodamas žavingas bei prabangus butas, kurio bendras plotas yra 160 kv.m., esantis gyvenamojo komplekso viduje, galinčio didžiuotis nuošalia, ramia ir ypač patrauklia vieta. Keli žingsniai nuo Kortinos D’Ampeco centro, parduodamas naujas ir prašmatnus butas, yra tipiškos kalnų vilos, tradicišku Kortinos stiliumi, viduje, Dolomitų širdyje. Jai priklauso sodas, garažas ir stovėjimo aikštelė.

Nekilnojamas turtas yra pirmame prestižinio parduodamo Kortinoje namo aukšte ir jame aptinkame miegamąjį, erdvią svetainę su valgomuoju ir virtuvėle, vonios kambarį ir daugiafunkcinės paskirties patalpą. Laiptai veda į apatinį aukštą, kur yra trys vonios kambariai, taverna, vyninė ir dvi saunos.

Prašmatnus namas, kuriame yra parduodamas butas, yra strateginėje ir privileginėje vietoje, nes nuo jo ne tik, kad atsiveria panoraminis vaizdas į Kortinos slėnį, bet jis yra ir labai netoli nuo slidinėjimo trasų, pasiekiamų tiesiai iš namo. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Kortina d'Ampecas

Zona: Kortina d'Ampecas


Tipas: Parduodami namai kortina d'ampecas - parduodamos vilos 

Vidaus plotas: 161,91

 

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 1

Valgomasis su virtuvėle: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Garažas

Sauna 

Vyninė


Venetas – Kortina d'Ampecas: Belunas km 61 - Golfo Klubas Miramonti Cortina km 1 – Dolomitų terminės vonios km 24 – Beluno oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia km 52.

Ref: 2283E
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatni gyvenvietė

venete parduodamos vilos
nekilnojamas turtas kortinoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kortina

Venetas – Kortina d'Ampecas: Išskirtinė vietovė, žavingo, prestižinio nekilnojamo turto buveinė, - Kortina, kurios kilmė siekia senus laikus. Sunku pasakyti, kas buvo pirmieji šio Dolomitų regiono gyventojai, tačiau yra 1156 m. dokumentas, kuriame nurodomas brolių Džiovani ir Paganelo žemės sklypo pirkinys teritorijoje, kuri tuo metu buvo vadinama Ampecas del Kadorė; iš ties, manoma, kad ši zona jau buvo apgyvendinta daugiau nei dešimt tūkstančių metų prieš tai, paleoveneto genties, o  I a. prieš Kristų - romėnų.

Dolomitų slėniai, kaip Kortina, iš ties traukė romėnus ir apie tai sprendžiama ir iš to, kad iki šiol šioje zonoje yra kalbama "ladino" dialektu, - daugelio dialektų mišiniu. Žlugus Romėnų imperijai neliko daug žinių apie Kortiną d'Ampeco, šis periodas nebuvo labai reikšmingas jos istorijai; jo metu patyrė daug atakų iš Longobardų bei Frankų, vedamų Karolio Didžiojo. 

Apie XV a. prasidėjo Venecijos dominavimo era, su kuria Kortina d'Ampeco buvo visada stipriai susijusi dėka prekybinių mainų; pirmasis svarbus Kortinos miesto vystymasis susijęs su tarptautiniu Alemanja keliu ir pirmaisias viešbučiais, pastatytais apie XIX a. Tuo tarpu XX a. tarp dviejų pasaulinių karų, buvo pastatytas geležinkelis; fabrikai, kas prisidėjo prie stipraus Kortinos miestelio gyventojų skaičiaus augimo bei žiemos turizmo išaugimo: Kortinoj d'Ampece 1956 m. vyko žiemos olimpiada. Būtent dėka žymiųjų Kortinos slidinėjimo trasų, šioje teritorijoje išaugo prašmatnaus nekilojamojo turto objektų skaičius.