PRESTIŽINIS APARTAMENTAS FLORENCIJOS CENTRE

15 fotografija

Prabangus prestižinis apartamentas, esantis svarbiame pastate, kuris priklausė XIV a. prekybininkams, o šiuo metu yra parduodamas Florencijos centre. Toskanos vila, kurioje yra nekilnojamas turtas, turi neįkainojamą istorinę vertę, kažkada buvo vadinamas Palazzo Del Bembo (Bembo rūmai) ir stovi tipinėje mažoje Florencijos aikštėje. Originali rūmų konstrukcija buvo patikėta Arnolfo di Cambio, o XV a. praplėtimas buvo atliktas Brunelleschi, kuris tais pačiais metais statė Duomo kupolą. Prestižinė vila, kurioje yra parduodamas Florencijos aparatmentas, yra saugoma Kultūros ir aplinkos ministerijos, todėl restauracijos metu buvo griežtai laikomasi nurodymo išsaugoti originalias pastato formas ir naudoti originalios medžiagos. Verta paminėti daugybę kruopščiai atliktų padengimų kryžminiais skiautais ir pusmėnuliais ant smiltainio gembių. Apie originalią viduramžių konstrukciją byloja kieme ir aplinkinėse zonose esantys stipriojo akmens kronšteinai ir aštuonkampiai piliastrai su gotikinės formos kapiteliais. 

Nekilnojamo turto, esančio trečiame aukšte, į kurį galima pasikelti liftu, bendras plotas yra 150 kv.m. Jį charakterizuoja didžiulė ir elegantiška svetainė, su puikiu vaizdu į istorinį centrą, nuostabiomis lubomis su kryžminiais skliautais. Jame taip pat yra erdvus miegamasis, vonios kambarys, didelė virtuvė, įrankių kambarys ir prieangis prie įėjimo. Apstatyta baldais palėpė gali būti naudojama, kaip darbo kambarys arba svetainė. Antresoliniame aukšte taip pat yra kitas miegamasis su privačiu vonios kambariu. Kiekvienas parduodamo Toskanoje namo kampelis yra restauruotas brangiomis medžiagomis, pradedant parketlentėmis ir marmuruotomis sienomis, baigiant laiptais su turėklais, kalvio rankų darbas, ir vidinių durų kruopščios restauracijos su arkomis iš smiltainio. Čia netrūksta ir modernių patogumų, tokių kaip šarvuotos durys, satelitinė antena, signalizacija ir šiuolaikinė energetikos naudojimo kontrolės sistema. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Istorinis centras


Tipas: parduodami prestižiniai namai - Toskanos Vilos

Vidaus plotas: 200 kv.m. 

 

Kambariai:  2

Vonios kambariai: 2

Svetainės:  2


Papildomos patalpos: 5


Baldais apstatyta palėpė

 

Toskana: Florencija - Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trasos - Abetone Kalnas: 48 km - Golfo Klubas Ugolino - Florencija: 10 km - Montekatini Termės: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord – 2 km

Ref: 2125
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

prabangi vila
nekilnojamas turtas italija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija yra visuotinai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.