Prestižinio nekilnojamo turto nuosavybė Florencijoje

23 fotografija

Ant Toskanos kalvelių, Florencijoje yra parduodama prašmatni vila,  kurios bendras plotas yra 700 kv.m., o ją supa 3.500  kv.m. sodas.

Žavioji prašmatni gyvenvietė, parduodama Florencijoje, buvo pastatyta XIII a. metais, o XIV a. buvo papildyta originaliuoju bokštu. Profesionali restauracija gražino nuosavybei jos antikinį žavesį. 

Prašmatnios vilos architektūrinė struktūra yra griežta ir išlaiko nepakitusiomis modernaus stiliaus amžiaus pradžios charakteristikas su aukštos prabangos detalėmis.

Prestižinės nekilnojamojo turto nuosavybės bendras plotas yra 700 kv.m., kuris yra padalintas per tris prestižinės erdvias vilas. Kompleksinė apdaila, kuri išliko nuo pastatų statybos metų, praturtinta vilą. Prabangios marmurinės, parketinės ar molinių plytelių grindys puikiai derinasi su prašmatniuoju Toskanoje parduodamos prabangios vilos kambarių stiliumi. Čia svečiuojasi beveik nereali ramuma. Šviesa, patenkanti pro didelius langus, puikiai apšviečia ryškių, bet neagresyvių tonų kambarius, prie kurių prisiderina veidrodžių rėmelių bei audinių krašto sidabro ir aukso švytėjimas. Erdvios patalpos visame savo grožyje atskleidžia apdailos detalių grožį. Ant Florencijos kalvelių parduodama žavingoji prašmatnioji vila yra apsupta 3.500 kv.m. gerai prižiūrėto sodo, kur yra įspūdinga kaldintos geležies pavėsinė, idealiai tinkanti praleisti vakarus su draugais visiškai atsilapaidavus.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamos vilos - Toskanoje parduodamos vilos

Vidaus plotas: 700 kv.m. padalinti per tris gyvenamus pastatus

Išorės plotas: 3.500 kv.m. sodas

 

Pavėsinė

Galimybė įrengti baseiną

Dvigubas garažas

Biliardo salė


Toskana – Florencija: Florencija 15 km; Vinčis 25 km; Fortė dei Marmi 100 km; Arecas 90 km; Luka 78 km; Siena 82 km; Golfo klubas "Le Pavoniere" 11 km; Termės "Grotta Giusti" 45 km; Florencijos oro uostas  14 km; A1 išvažiavimas Scandicci 8 km. 

Ref: 0458
Kaina: Iki 2,5 Milijono

florencijoje parduodamos vilos

nekilnojamojo turto agentūra Toskana
parduodama prašmatni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: prašmatnioji vila, parduodama ant Toskanos kalvelių, yra etruskų kilmės vietovėje, kuri pasiekė savo klestėjimą bei demografinį augimą tik viduramžių laikais, tapusi upių uostų būstine. Tiek Arno upė, tiek tiltas kuris eina per ją šalimais Florencijos miesto, yra pagrindiniai elementai, aplink kuriuos vystėsi miestelio identitetas. Parduodamos prašmatniosios vilos miestelis, esantis netoli nuo Florencijos, Prato ir Pistojos, pasižymi unikaliomis gamtinėmis grožybėmis, tarp kurių daugybė ežerų ir kalvelės, apsodintos alyvmedžiais ir vynuogynais, dovanodamos turtingas tradicijas gyventojams, kurios kiekvienais metais atgimsta tiek religinėse, tiek pasaulietinėse šventėse.

Toskanos miestelio, esančio netoli Florencijos, istorija glaudžiai susijusi su pačios Florencijos istorija: buvimas šalia Toskanos sostinės, iš pradžių dėl religinių priežasčių, o vėliau dėl ekonominių,  darė ir tebedaro stiprų poveikį. Pradedant susirėmimais su galingąja Florencija 1220 m. tarp Guelfų ir Gibelinų, paskui Viskončių kariuomenės išvarymas 1397 m. (šis epizodas atgimsta kiekvienais metais Rugsėjo šventės metu), iki Medičių sugrįžimo į Florenciją, Toskanos miestelis, kur yra elegantiška, prašmatnioji, šiuo metu parduodama vila, visuomet buvo Florencijos provincijos ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centre, išlaikydama per amžius savo administracinę autonomiją iki kunigaikščio Pietro Leopoldo XVIII a. septyniasdešimtųjų metų reformos, kuomet miestelis prarado savo nepriklausomybę. Tačiau ji nesugebėjo panaikinti stiprų miestelio gyventojų nepriklausomos dvasios jausmą, netgi priešingai, sustiprino jį: apie tai liudija ir trumpas priklausomybės periodas, kuris truko tik nuo 1774 m. iki 1808 m., kuomet vietovė vėl atgavo administracinę autonomiją.

Politinės-religinės istorijos pėdsakai atsispindi mieste: pradedant nuo jos pilies iki bažnyčių ir parapijų (S.Maria, San Lorenzo, San Giovanni), su jų meniniais ir architektūriniais palikimais, kurie dovanoja gyventojams ir turistams, kurių čia atvyksta vis daugiau ir daugiau dar ir dėl to, kad vietovė netoli nutolusi nuo tradicinių turistinių Florencijos ir jos apylinkių maršrutų, nuostabių potyrių.