Prestižinė vila Valdinievole

30 fotografija

Šią prestižinę vilą, esančią Valdinievole, Pistojoje pastebime nulipdami nuo kalvelės. Einame miško takeliais, kuriuos apšviečia saulės šviesa ir atsiduriame priešais nuostabųjį paveiklsą, kuriame karaliauja baltų sienų namas su raudonu Toskanos stogu.

Atrodo, tarsi persikėlėme į kitus laikus. Nes bet kas, netgi pastabiausias stebėtojas, pasakys, kad ši prašmatni parduodama gyvenvietė Valdinievole priklauso trečiajam tūkstantmečiui. Vilos, kaip šita, šiuo metu parduodama Toskanos širdyje, demonstruoja vertę dėka savo sugebėjimo nepastebimai prasmukti pro laiko ir mados bei architektūros pokyčių spąstus. Didinga šventovė apdovanota galingumu, grožiu bei harmonija su supančia aplinka. 

Šis prabangus nekilnojamas turtas, parduodamas Toskanos širdyje, yra apsuptas žavesio ir nieko čia  nėra atsitiktinio. Aplinka yra kalvinga ir beveik laukinė: čia dominuoja žaluma, suteikianti panoramai beveik magišką atmosferą. Prieidami prie namo pastebėsite, kad laukinė gamta suteikia erdvės ir kontroliuojamai, organizuotai bei žmogaus papuoštai gamtai, kur prižiūrėta veja suteikia erdvės laisvai kvėpuoti ir praturtina dar kartą nepriekaištingą šio komplekso eleganciją.

Prieangyje gamta palieka erdvės žmogaus darbui: aukštos prabangos delikačios grindinys mus pasitinka prieš pat akmeninius laiptus, einant kuriais pasiekiamas parduodamos vilos įėjimas. Čia galite pastebėti, kad vyrauja tipiškas Toskanos stilius, pradedant nuo griežtų židinių iki elegantiškų įėjimo skliautų, gėlių vazonų, kurie yra priešais aptarnaujančio personalo įėjimą.

Palaukime truputėlį prieš įeidami ir pasimėgaukime sodo ir portiko atmosfera, su kolonomis ir medžiu, kurie dominuoja aplinkoje ir leidžia pastebėti išskirtines detales, kaip turėklai ir vertingi vazonai, kuriuose auga vertingos vynuogių rūšys.

Tam, kad mėgautumėmės išskirtine panorama visais 360°, prašmatni gyvenvietė parduodama Valdinievole, turi saulės apšviestą terasą su molinių plytelių grindimis. Žvilgsnis pasiklysta slėnyje.

Vidaus apdaila yra pilna elementų, kurie siūlo viską, ko galima norėti. Kiekvienas namo kampelis yra gražus dėka vitražinių durų, židinių, akmeninių arkų, skliautų, akmeninių laiptų, langų. Kiekvienas elementas spinduliuoja grožį, kokybę ir meilę istorijai bei tradicijai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Montekatini

Zona: Tarp Florencijos ir Fortė dei Marmi


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos - parduodamas prabangus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 760 kv.m.

Išorės plotas: 4 ha


Kambariai: 4

Svetainė

Valgomasis

Virtuvė

Vonios kambariai: 6

Poilsio zona


Prašmatnus namas 1:


Kambarys

Vonios kambarys

Valgomasis


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


2 Garažai

3 Vyninės


Toskana – Montekatini – Florencija / Fortė dei Marmi: Florencija 60km, Pistoja 25km, Luka 41 km, Piza 63km, Fortė dei marmi 71, Golfo Klubas Montekatini 19km, Pizos oro uostas 70, Florencijos oro uostas 51 km.

Ref: 0418
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos livornas

vyno gaminimo įmonė
parduodama žemės ūkio įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pistoja

Toskana  – Montekatini Termė:

Keli kilometrai nuo Montekatini Termė centro stovi prašmatni vila, esanti viduramžių miestelyje, truputį daugiau nei du šimtai metrų virš jūros lygio, apsupta grožiu ir ramybe: ją juosia alyvmedžiai ir kaštonmedžiai, o klimatas čia šiltas ir delikatus visais metų laikais. Nuo įžymiosios pilies, kuri dar ir šiandien yra puikios būklės, dėka jos privileginės vietos, gražiomis dienomis galima pamatyti visus dešimt Toskanos regionus. Pats artimiausias miestas yra Pistoja, net jeigu Toskanos pakrantė Fortė dei Marmi ir Florencija yra nutolę tik 40 min. Ypatingai turtinga didžiaja architektūrine prabanga yra bažnyčia, romėnų ir renesanso paminklai ir charakteringoji, viena iš žaviausių Italijos aikščių. Katedros aikštė iš ties yra geometrinė miesto širdis, kur stovi bareljefinės archtektūros pastatai, kaip pvz. savivaldybės rūmai šalia San Zeno katedros, kuri buvo pastatyta viduramžiais, suniokota dviejų gaisrų ir atstatyta. Unikalus vidus yra reprezentuojamas trimis XIV a. navomis, papuoštas XVII a. freskomis su daugybe paveikslų bei sidabriniu San Jacopo altoriumi, ties kuriuo dirbo taip pat ir Brunelleschi. Įžymi taip pat ir šventykla, kurios fasadas, kaip ir Katedros, yra iš įvairiaspalvio vertingojo marmuro. Tūkstantmetinė miesto istorija matoma ir Katedros pamatuose, po kuria buvo rasti griuvėsiai - juose galima apsilankyti - imperatoriaus laikų romėnų vila bei originalios bažnyčios liekanos.