PRESTIŽINĖ VILA TOSKANOJE

20 fotografija

Viename iš iki šiol neužterštų ir dar nepaliestų masinio turizmo kampelių, aukštutinėje Maremos Toskanoje dalyje, yra pardodamas šis prašmatnus užmiesčio namas, kurio prabangi vila šiuo metu yra naudojama, kaip viešbutis, su žemės ūkio paskirties priestatu, kurių bendras plotas yra 4000 kv.m. ir kuriuos supa erdvus 300 ha žemės plotas, kurio 10 ha yra apsodinti alyvmedžiais, 140 ha yra sėjamoji žemė ir 140 ha - miškas.

Parduodamoj viloj Grosete yra 14 miegamųjų su vonios kmabariais ir šeši butai, iš kurių du yra liukso klasės. Penkios rezidencijos yra centrinėje Toskanos komplekso dalyje ir jose atrandame: vieno kambario butą su židiniu, virtuve ir vonios kambariu, dviejų kambarių butą su židiniu, virtuve ir dviem vonios kambariais, erdvesnį butą su kambariu, virtuve, svetaine, kurioje yra sofa - lova ir vonios kambariu, mažesnį vieno kambario butą su virtuve ir vonios kambariu, liukso klasės apartamentą, kuriame yra kambarys, svetainė, virtuvėlė ir vonios kmabarys. Keli šimtai metrai nuo centrinės vilos yra kitas liukso klasė butas, kuriame gali apsistoti nuo 6 iki 8 žmonių.  Šiame parduodamame Maremoje prabangaus užmiesčio namų komplekse yra du šoniniai pastatai su bendra didele virtuve, kurioje yra židinys, ir vidinis kiemas su picos kepimo krosnimi. Šoniniame sparne, kuriame yra virtuvė, taip pat yra du kambariai ir du vonios kambariai. Nepriklausomame sparne yra kambarys su židiniu ir vonios kambarys. Pirmame pagrindinės vilos aukšte yra bendro naudojimo patalpos, kaip biblioteka, poilsio kambarys, svetainė, prieangis, baras, trys vonios kambariai, virtuvė, ofisas ir keletas techninių patalpų. Vidinės patalpos yra alsuoja elegantiška atmosfera, bet tuo pačiu metu yra labai malonios ir jaukios, tipiškos Toskanos. Žemės ūkio gamybinės paskirties pastate yra išgaunamas aliejus, o žemė yra apjuosta sodriu mišku, ko pasekoje išgaunama aukštos kokybės produkcja yra ekologinė. Nuosavybė yra teritorijoje, kur galima gyventi gamtoje, mėgaujantis visais jos teikiamais privalumais, nes yra netoli nuo pakrantės ir Maremos gamtos parko,  nors ir būdama tik keli kilometrai nuo žavingų istorinių Sienos ir Groseto miestų. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Marema


Tipas: Vilos Grosetas - Vilos ir užmiesčio namai   

Vidaus plotas: maždaug 4000 kv.m.

Išorės plotas: 300 ha

 

Pagrindinis užmiesčio namas: maždaug 3000 kv.m.

14 miegamųjų su vonios kambariais

6 butai

 

Žemės ūkio įmonė: maždaug 1000 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Restoranas

Baseinas 

Sauna

Sporto salė

Teniso kortai

Žaidimų salė

Biblioteka 

Posėdžių salė

Parkas su ežeru sportinei žvejybai

Alyvmedžiai: 10 ha

Sėjama žemė: 140 ha

Miškas: 140 ha

Bendras žemės plotas: 300 ha


Toskana – Grosetas – Marema: Grosetas km 30 – Siena km 45 – Terme di Saturnia SPA & Golf Resort km 31 - Montalčino km 31 – Montepulčiano km 67 - Perudžija km 143 – Arecas 123 – Kastiljonė dela Peskaja km 49 – Florencijos oro uostas km 123 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 91.

Ref: 0251
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodamas užmiesčio namas

viešbutis toskana
vila grosetas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas– Marema: Magiškas Čivitela Paganiko (it. Civitella Paganico) miestelis, kur stovi nuostabioji vila, yra ant ribos tarp Groseto provincijos ir Sienos, didelės svarbos teritorijoje, apibūdinamos nuostabios Toskanos gamtos grožiu, kur vyrauja žalios kalvos ir Ombrone upės slėniai. Čivitela Paganiko miestelyje yra daug ko įdomaus, pvz., Šv. Lorenco abatija, - pastatas, kuris stovi aukščiausioje miestelio vietoje, pastatytas romėnų stiliumi, o šiuo metu čia yra įsikūrusi savivvaldybė. Taip pat dėmesio verta ir  Šv. Mikele parapija, - religinis pastatas su varpine, statytas 1300 m. Čia gausu paveikslų ir freskų, pvz. freska, vaizduojanti Šv. Kristoforą, bei drobė, kurioje pavaizduota  Madona su kūdikiu ir šventieji.

Be abejo, žavinga yra ir pastatų architektūra, kurie stovi už miestelio Čivitela Paganiko ribų, kaip pavyzdžiui Kazenovolio pilis, statyta viduramžiais, bei Monte Antiko pilis, statyta tūkstantaisiais metais, kuri priklausė Ardengheschi šeimai. Svarbi yra ir Šv. Lorenco al Lanco abatija, - iš pradžių pastatas buvo statytas kaip pilis ir tik vėliau tapo abatija. Bėgant amžiams bažnyčia buvo daug kartų modifikuota, bet dar ir šiandien matosi, kad fasadas yra grynai romėnų stiliaus.

Kalbant apie Toskanos miestelio, kur stovi parduodama pilis, istoriją, tai ši teritorija jau buvo apgyvendinta dar priešistoriniu periodu, vėliau buvo kolonizuota etruskų bei romėnų. Ši originali gyvenvietė bėgant amžiams buvo apsemta vandeniu, bet vis tik išliko svarbiu centru Longobardams, Ardengheschi šeimai, Sienos miestui ir galiausiai Florencijai. Tikrasis miestelio Čivitela Paganiko, kaip Toskanos miestelio, gimimas buvo tik 1926 m., kai Pari, Kasal di Pari ir Čivitela Maritima gyvenvietės susivienijo į vieną administracinį vienetą, - Čivitela Paganiko.