Prestižinė vila tarp Areco kalvų

4 fotografija

Areco širdyje, nuostabiame Toskanos mieste, stovi ši žavi prašmatioji vila, išties unikalioje ir išskirtinėje vietoje. Supantis tipiškas Areco kraštovaizdis sudaro rėmelį susikoncentravusiam grožiui ir elegancijai.

Prestižinis nekilnojamas turtas iš karto užburia gražiuoju itališku sodu, kuris jį supa, kuriame auga vešli, tipiška Toskanos augmenija, kurioj karaliauja alyvmedžiai.

Šioje didingoje, žalioje platybėje harmoningai įsikomponuoja baseinas, nuo kurio galima žavėtis nuostabia panorama, kuri driekiasi aplinkui.

Visiškai aptvertame sode auga augalai ir gėlės, kas sukuria malonią ir atpalaiduojančią atmosferą; be to, čia yra zona, kur galima statyti automobilį (vilai taip pat priklauso patogus garažas).

Prestižinės vilos priekyje yra gražūs vartai, atsiveriantys tiesiai į atvirą erdvę.

Pagrindins fasadas žavi simetrišku ir harmoningu stiliumi diskretiškai išreikštu ir puoštu matomu kaimišku akmeniu.

Gyvenvietė yra išsidėsčiusi per keturis lygius: rūsys, pirmas aukštas, antras aukštas ir palėpė. 

Vilos aplinka yra labai šviesi ir erdvi dėka daugybės erdvių langų (kai kurie grakščios arkos formos).

Apdaila yra kruopščiai apgalvota iki minimalių detalių; lubas charakterizuoja medinės sijos, grindys yra iš molinių plytelių, o salonai yra sujungti atviromis arkomis, apipavidalintomis tipišku Tokanos akmeniu.

Baldai, kuriais yra apstatyta vila, yra specialiai parinkti paprastais, pagal Toskanos vilų tradiciją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas


Tipas: parduodama prašmatni vila - Toskanoje parduodamos vilos


Vidaus plotas: 800 kv.m.

Išorės plotas: 9.400 kv.m.


Aukštai:3

Palėpė:1

Garažas:1


Baseinas

Sodas


Toskana – Arecas: Kortona km 36 – Čita di Kastelo km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Golf Club Casentino km 22 – Florencijos oro uostas km 101 – Autostrada: išvažiavimas Arezzo km 18.

Ref: 2516
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnios vilos toskana

vila toskana
vila arecas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Areco, svarbaus Toskanos provincijos miesto, istorija yra pažymėta didelio pakilimo momentais. Valdomas turtingiausių ir įtakingiausių įvairių žymių to meto šeimų, miesto didžiausias pakilimas vyko XVI a., kuomet svarbiausi menininkai, kaip pavyzdžiui Giorgio Vasari (kurio, be viso kito, Logge rūmais galime žavėtis ir šiandien) pavertė Arecą svarbiu kultūriniu ir meniniu centru. 

Ir šiandien, miestas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.