PRESTIŽINĖ VILA ROMOJE

16 fotografija

Lacijaus regiono širdyje, jo sostinėje ir amžinajame mieste, - Romoje, yra parduodama ši puiki prestižinė vila. Tai dviejų aukštų rezidencija, apsupta 3000 kv.m. sodu ir papuošta didele panoramine terasa. 

Prabangi vila yra įsikūrusi mažiau nei 5 km nuo golfo laukų “Olgiatos Tarptautinis Golfas”, kelios minutės kelio automobiliu nuo Romos, žalioje oazėje tarp ąžuolų girios. 

Nuosavybė yra išsidėsčiusi per du, labai kruopščiai įrengtus aukštus. 550 kvadratinių metrų patalpų plote randame taip pat ir didelį garažą, ir patogų sandėliuką. Abu prestižinės parduodamos vilos aukštai turi vaizdą į sodą ir yra harmoningai tarpusavyje sujungti. 

Pirmame aukšte yra erdvus prieškambaris, dviguba svetainė, vyno rūsys, skalbimo zona, du vonios kambariai, sandėliukas ir įvairios techninės patalpos, o taip pat minėtas garažas ir 40 kvadratinių metrų veranda su tiesioginiu išėjimu į sodą. 

Antras aukštas išsiskiria subalansuotu apdailos medžiagų deriniu ir yra padalintas į dviejų lygių svetainę, su 50 kv.m. terasa, septynis miegamuosius ir tris vonios kambarius. Vila, pastatyta neseniai, stovi ant 3000 kv.m. žemės ploto su angliška veja, apsodinto pušimis, eglėmis, magnolijomis, didelėmis ir mažomis palmėmis. Aukšta gyvatvorė apjuosia parduodamos vilos Romoje tvorą, taip užtikrinant maksimalų privatumą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus 

Miestas: Roma 

Zona: Olgiata 


Tipas: Parduodamos vilos Romoje - prabangios vilos

Vidaus plotas: 550 kv.m. 

Išorės plotas: 3000 kv.m. 


Kambariai: 7 

Vonios kambariai: 5 

Svetainės: 2 

Valgomieji: 2 

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Garažas - skalbykla - rūsys 


LACIJUS: Roma Olgiata €“ Roma 11 km - Frascati 37 km - Bračiano ežeras15 km - Lidi Romani 20 km - Country Club 11 km - Golfo Klubas 4,2 km - Termės 10 km - Romos Fiumicino oro uostas 26 km - Autostrada išvažiavimas: A1 Roma nord 8 km

Ref: 0076
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila roma

prašmatnios vilos
prašmatnūs apartamentai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Roma

Lacijus, Roma: Olgiata yra vienas iš išskirtiniausių ir prabangiausių rajonų Romoje. 

Įsikūręs Didelės Žiedinės Gatvės išorėje, Olgiatos gyvenamasis centras iškilo toje vietoje, kur buvo dalis senovinio ir galingo miesto Veio teritorijos, netoli nuo salos Farnese, kurioje stovi kilnios šeimos Orsini baronų pilis, palei konsulinį Cassia kelią, kuris buvo pastatytas magistro Caio Cassio Longino įsakymu II a. pr. K.

Romos gyvenvietė, pastatyta didžiąja dalimi iš Veio miesto liekanų ir griuvėsių, šiandien yra charakterizuojama gausiais želdiniais ir prabangiom vilom, tame tarpe ir įžymių žmonių. Specialiai tam gyvenvietės viduje buvo įkurti trys sporto ir užmiesčio klubai: Olgiata Country Club, Olgiata golfo klubas ir jojimo klubas. 

Į šį sostinės rajoną nėra lengva patekti, nes jį juosia tvora ir yra saugomas 24 valandas per parą. Apsauga patikėta  profesionaliems priežiūros darbuotojams, kurie taip pat kontroliuoja įvažiavimą ir taip užtikrina maksimalų privatumą gyventojams. Yra du įėjimai: Šiaurinis įėjimas ir Pietų Įėjimas; jie nėra visiškai priešingose Romos rajono pusėse, kaip atrodytų iš pavadinimų, bet yra labai arti vienas kito.