Prestižinė vila Pjemonte

35 fotografija

Šalia antikinio miestelio, esančio žaliuojančio Pjemonto kraštovaizdyje, stovi žavinga prašmatnioji vila, pritaikyta svečių namams, šiuo metu parduodama, su biodinaminiu žemės ūkio priestatu, kurių visų bendras plota syra 2.200 kv.m. ir jiems priklauso 14 ha žemės.

Parduodama prestižinė nuosavybė susideda iš keletos konstrukcijų: vienas pastatas šiuo metu yra B&B, kitas taip vadinamas “namelis” ir trečias yra rūsys vyno gamybai. Prašmatnaus nekilnojamo turto kompleksas buvo neseniai restauruotas kartu su žinomu stilistu, turint tikslą paversti jį kaip įmanoma labiau jaukesniu, bet labiausiai norint jį integruoti į supančią aplinką, dėl ko buvo naudojamos ekologinės medžiagos.

Ypač dėmesio verta yra žemės ūkio įmonė su savo 6 ha vynuogyno, iš kurių vynuogių gaminamas puikusis sertifikuotas biologinis vynas, saugomas puikiai įrengtoje vyninėje. Vynas derinasi su savo sveika ir pilna gyvybės aplinka, gaminamas naudojant antikines, bet pažangias produkcijos technologijas, prie ko prisideda ir gerai įrengta vyninė. Zonos vyno tradicijos stipriai atsispindi šioje išskirtinėje nuosavybėje, kuri taip pat yra ir patogioje vietoje, šalia autostrados (A26 - Ovada), naujo turistinio Genujos jūros uosto - Oro uosto (50 Km) ir Genujos oro uosto (50 Km).

Prašmatnios parduodamos vilos B&B dalis užima 1.000 kv.m. Ji yra išsidėsčiusi per du aukštus. Pirmame aukšte yra erdvus valgomasis su žavingu židiniu, virtuvė, penki miegamieji su vonios kambariu ir apartamentas su valgomuoju ir virtuvėle. Viršutiniame aukšte yra du vonios kambariai, skalbimo patalpa ir butas su virtuvėle, valgomuoju su mažu balkonu, miegamuoju ir vonios kambariu. Čia taip pat yra erdvi terasa, nuo kurios atsiveria vaizdas į kiemą ir baseiną, o į ją galima patekti išoriniais laiptais arba perėjus dvi erdvias ir šviesias svetaines.

Šalia svečių namų yra “namelis”, išsidėstęs per tris aukštus, kurio bendras plotas yra 267 kv.m. Pirmame aukšte yra prieangis, iš kurio patenkame į du miegamuosius, iš kurių vienas yra labai erdvus, vonios kambarį ir skalbyklą. Įėjimo laiptai veda į valgomąjį esantį antrame aukšte, iš kurio patenkame į virtuvę, sujungtą su darbo kambariu ir į svetainę, sujungtą su koridoriumi, iš kurio patenkame į vonios kambarį ir miegamąjį. Trečiame aukšte yra dengta 25  kv.m. terasa, nuo kurios galima mėgautis žavinga panorama. Darbo kambarys, esantis antrame aukšte, jungia “namelį” su 429 kv.m. struktūra, kur yra dviejų aukštų vyninė, kuri, savo ruožtu, yra sujugta su sandėliu ir žemės ūkio įrankių saugykla.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Alesandrija 

Zona: Alesandrija


Tipas: Vila Pjemontas - Parduodamas nekilnojamas turtas Torinas

Vidaus plotas: 2.200 kv.m. 

Išorės plotas: 14,0270 ha

 

Prašmatnus namas, naudojamas kaip B&B: 1.054 kv.m.

Kambariai su vonios kambariais: 5

Apartamentas: 1

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


“Namelis”: 267 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 2

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Vyninė: 429 kv.m.

Sandėlys ir žemės ūkio įrankių saugykla: 448 kv.m.

Baseinas

Vaistažolės-pašaras: 1,6 ha

Vynuogynas: 6 ha

Miškas: 1,4 ha

Ne žemės ūkio: 5 ha

Bendras žemės plotas: 14 ha

 

Pjemontas: Alesandrija km 45 – Genuja km 56 – Milanas km 114 - Golfo Klub askm 10 – SPA km 8 – Torino oro uostas km 86 - Autostrada: išvažiavimas Genova-Ventimiglia km 12.

Ref: 0387
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodama prašmatni vila

parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija: Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį Lombardų Lygos, turint tikslą užimti strateginę poziciją ir pasipriešinti markizui Monferrato Guglielmo il Vecchio, Federico I "Barbarossa" giminaičiui. Miestas kartu su Milanu tapo Lombardų nepaklusnumo simboliu. Iš pradžių buvo pavadintas ”Civitas Nova”, o vėliau Barbarosos imperatorių buvo pramintas “Šiaudine Alesandrija", 1174 m. atminimui, kuomet legentinės imperatoriaus apgulties metu miesto stogai buvo šiaudiniai. 

Veltui Barbarosa buvo užgulęs miestelį ir kada jo armija pralaimėjusi traukėsi iš miesto, buvo pavadintas popiežiaus Alesandro III, Lygos gynėjo, garbei. Vėliau Pjemonto miestelis įėjo į imperiją ir trumpam buvo pavadintas ”Cesarea". 1198 m. tapo nepriklausomu miestu, o dar vėliau, kaip ir Milano kunigaikštystė, 1348 m. atiteko Viskončiams, Sforzoms ir Spagnoliams. Metų eigoje miestas įgavo vertingą ir prestižinį veidą dėka taip pat ir savo prabangaus nekilnojamo turto čia pradėto statyti nuo pat šio periodo. 1707 m. užkariautas princo Eugenio, 1713 m. buvo perduotas Savojai, kurie ją sustiprino taip, kad  pavertė svarbia strategine Pjemonto aikšte ir tvirtove. Būtent šiuo periodu buvo pastatyta "Cittadella", didžiausias XVIII a. Italijos karinės architektūros statinys ir vienas iš svarbiausių visoje Europje. Buvo pastatyta karaliaus Vittorio Amedeo II įsakymu 1728 m., darbus tęsė jo pasekėjas Carlo Emanuele III, o užbaigė generolai Marescot ir Chasseloup; gynybiniai įtvirtinimai dar buvo sustiprinti XIX a. viduryje. Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą, papildytą vėliau 1859 m., bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys, kuri sugebėjo atsilaikyti ne kartą prieš apgultis.