Prestižinė vila Grosete

28 fotografija

Ši prestižiškoji parduodama vila Toskanos Maremos širdyje yra apsupta aplinkos, kuri be to, kad siūlo Viduržemio jūros pakrantės privalumus, taip pat siūlo ir kitą aukštą vertybę: uždarumą. Būdama visiškai nematoma iš išorės, garantuoja tikrą privatumą.

Ji stovi žaliuojančioje Maremoje, tik trys kilometrai nuo Viduramžių miestelio Skarlino, Groseto provincijoje. Puikiai susiderinusi su supančia kaimiška aplinka, prašmatnioji parduodama vila mums atsiveria nuo didelės verandos, už kurios yra elegantiškas žiemos sodas su grūdinto krištolo atveriamomis sienomis. Tai ideali vieta mėgautis žaluma vėsesniais mėnesiais. Kita veranda praturtina užpakalinę dalį ir susijungia su gražia terasa, esančia pietuose, kur galima pasišildyti šaltuoju metų laiku.

Šios prestižinės vilos interjeras yra įrengtas pagal tradicinį Toskanos užmiesčio namų skonį: pirmame aukšte yra erdvi svetainė su židiniu ir baro zona. Toliau yra didelis, 80 kv.m. salonas, kuris susijungia su  dviguba gražiaja virtuve, kur gali jaukiai pavalgyti šeima arba gausybė svečių.

Prieš vonios kambarį su dušu yra prieškambariukas. Antrame aukšte yra keturi kambariai, trys vonios kambariai ir iš užpakalinės pusės patogus prieangis su grūdinto stiklo durimis ir kaldintos geležies uždanga. 

Iš čia kyla laiptai į trečią aukštą, kur yra darbo kambarys mansardoje su dengta 12 kv.m. terasa. Kita patalpa mansardoje yra 30 kv.m. ir ji taip pat gali virsti darbo kambariu, drabužine arba penktuoju kambariu. Grosete parduodama prašmatni vila jau aprūpinta telefonine linija bei greituoju internetiniu ryšiu. Čia taip pat yra įrengta signalizacija, kuri yra sujungta su apsaugos tarnyba.

Išorėje yra gražus 15 m x 8 m baseinas, kur yra įrengta vandens gryninimo ir baseino valymo automatinė sistema. Aplink visa tai yra 7.500 kv.m. parkas su naktiniu apšvietimu. 

Čia yra du vandens šuliniai drėkinimui, automatinė laistymo sistema su 28 purkštuvais (naudojanti šulinių vandenį), aštuonkampė palapinė iš iroko medžio ir keturkampė dengta palapinė, apaugusi visterija bei vijokliniu jazminu.

14 vertingųjų palmių ir 125 alyvmedžių, iš kurių gaminama 130 kg aliejaus per metus. Netrūksta kiparisų, Libano kedrų, mimozų, oleandrų ir gyvatvorių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Zona: Marema


Tipas: parduodamos prestižinės vilos - parduodamos vilos ir užmiesčio namai

Dengtas plotas: 415 kv.m. 

Terasos ir verandos: 125 kv.m.  

Bendra gyvenvietė:  540 kv.m. 


Medinis garažas: 56 kv.m.  

Įrankių sandėlys: 35 kv.m.  

 

Baseinas su gryninimo įrenginiu: 120 kv.m.  

 

Parkas 7.500 kv.m. su naktiniu apšvietimu, kuriame  yra: 

 

2 vandens šuliniai drėkinimui.

Automatinis laistymas su 28 purkštuvais. 

Palapinė iš iroko medžio priešais baseiną

Palapinė, apaugusi visterija bei vijokliniu jazminu


Toskana - Grosetas – Marema: Grosetas km 43 - Folonika km 12 - Pjombinas km 44 - Punta Ala km 22 - Elbos sala km 73 - Toskanos Golfo Klubas km 12 - Groseto oro uostas km 40 - Išvažiavimas SS1-E80 km 8

Ref: 2416
Kaina: € 800.000

vila Florencija

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodami užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Grosetas

Toskana - Grosetas – Marema: Mūsų parduodama prašmatni vila stovi Maremos širdyje, kelios minutės nuo jūros ir netoli nuo guvaus viduramžių miestelio, - Skarlino, mažo, bet aktyvaus (su maždaug 3.600 gyventojų), kuris nuo Groseto yra nutolęs mažiau nei 30 km. Patogumas ir praktiškumas, - visa tai apibūdina parduodamos prašmatnios vilos zoną: visai netoli yra Puntono turistinis uostas, kur telpa 1.000 laivų. 

Šalia uosto yra smulkaus smėlio paplūdimiai. Juos skalaujantys vandenys yra įžymūs dėl savo skaidrumo ir švarumo visame Vidužemio jūros regione. Netoli yra trys golfo laukai. Skarlino, Toskanos miestas, kur stovi žavingoji prašmatni vila, apsupta ramybe ir privatumu, yra ideali vieta gyventojams: stovi Alma kalno šlaite, vietoje, kur buvo rastas priešistorinis palikimas iš Eneolito ir Bronzos amžiaus laikų. Ramybė čia garantuota dar ir dėl to, kad ją iš vidaus saugo žavingos Violina ir Martina įlankos. Švarų ir gryną orą garantuoja kalvelių zona: teritorija driekiasi nuo jūros lygio iki 559 m Alma kalno. Skarlino centras yra už 229 m. Pakrantėje vyrauja Viduržemio klimatas, kur metinė vidutinė temperatūra yra +14,7°C, o vidutinis metinis kritulių kiekis yra labai mažas. Šalia prašmatnios vilos randama daug šlovingos praeities liudijimų: įžymioji Skarlino siena, pradėta statyti XI a. ir perstatyta XIV a., kuri supa beveik visą miestelį, taip sukurdama gynybinę sistemą. Čia yra Rocca Aldobrandesca, galingas viduramžių tvirtovės kompleksas, iškilęs virš istorinio centro, susidedantis iš kampinio bokšto, apvalaus bokšto ir akmeninių mūrų pastatų. Ypač mėgstamas yra Civette bokštas, esantis ant pietinio iškyšulio Skarlino papėdėje ir tarp kitko, tai yra vienintelis pakrantės bokštas, esantis miesto teritorijoje. Žavingas baltas paplūdimys, esantis 5 min nuo gražiosios parduodamos vilos, charakterizuoja zoną, kuri vadinasi Violina įlanka: būdama tarp dviejų iškišulių, vėjingomis dienomis, gali išgirsti garsus, panašius į sukeliamus smuiko stygų. Taip pat žavinga ir Martina įlanka, uolingas paplūdimys, supamas dviejų iškišulių, iš kur Garibaldi išplaukė į Liguriją.