PRESTIŽINĖ VILA ANT TRASIMENO EŽERO KRANTO

8 fotografija

Nutolęs tik 8 km nuo Kortonos, tarp senų malūnų ir aliejaus spaudyklų, apsuptas tipiško Umbrijos kraštovaizdžio, yra šis parduodamas nekilnojamas turtas ant Trasimeno ežero kranto. Kompleksas susideda iš prabangios šeimininko vilos, kurios bendras plotas virš 900 kv.m.; 120 kv.m. priestato, naudojamo kaip gyvenamosios patalpos  aptarnaujančiam personalui; ūkiniai pastatai, kurių bendras vidaus plotas yra 300 kvadratinių metrų; bei 6 ha žemės, iš kurių 1 ha sudaro šimtametis parkas, o likęs plotas  yra apsodintas alyvmedžiais. 

Rudens gintariai atspalviai, kurie nuspalvina Umbrijos-Toskanos kalvas, susiliedami su šilta parduodamos vilos atmosfera, ją paverčia išties unikalia. 

Pagrindinė vila yra puikus pavyzdys tipiškos Umbrijos vilos. Ji yra išsaugojusi visas originalias charakteristikas, kur vyrauja smiltainis ir molinės plytos tiek mūruose ir perdangose, tiek grindyse. 

Apsupta alyvmedžių ir šimtamečių augalų, didinga ir įspūdinga struktūra sužadina praeities prisiminimus, tačiau labiausiai, kas paverčia šį prašmatnų objektą unikaliu, yra nuostabus vaizdas į Trasimeno ežerą ir Val di Chiana slėnį. 

Parduodamas gyvenamasisi namas yra iš trijų aukštų, iš kurių vienas susideda iš dviejų palėpių. Pirmas aukštas yra padalintas į dienos zoną su dideliu svetaine ir prieškambariu, erdvia virtuve ir valgomuoju; bei nakties zoną, kuri apima tris miegamuosius su dviem dideliais vonios kambariais. Antrame aukšte aptinkame dvigubą svetainę, iš kurios tiesiogiai galima patekti į senąjį parką ir ežerą; tris miegamuosius ir vonios kambarį. Yra padarytas projektas baseino su panoraminiu vaizdu į ežerą statybai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija 

Miestas: Perudžija 

Zona: Tuoro sul Trasimeno 


Tipas: parduodama vila - vila Umbrijoje

Vidaus plotas: 1360 kv.m. 

Išorės plotas: 6 ha 


Pagrindinė prabangi vila: 940 kv.m. 

Priestatas: 120 kv.m. 

Žemės ūkio pastatai: 300 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Parkas: 6 ha 


UMBRIJA - Perudžija: Tuoro sul Trasimeno - Castiglion del Lago 5 km - Kortona 8 km - Perudžija 24 km - Montepulciano 27 km - Arecas 50 km - Montalcino 60 km - Siena 68 km - Lamborghini Golfo Klubas 11 km - SPA Chiusi-Chianciano 27 km - Perudžės oro uostas 21 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Foiano della Chiana 18 km 

Ref: 0080
Kaina: € 3.200.000

perudžija

prašmatnus namas
prabangi gyvenvietė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Umbrija, Vila ant ežero kranto

Umbrija-Perudžija: puikus Umbrijos viduramžių meno pavyzdys yra miestelis Tuoro sul Trasimeno, kuris iškilo apie 1300 m. ir įsitvirtino, kaip viena iš vertingų  ir įdomių turistinių vietų centrinėje Italijoje. Jis gali pasigirti neeiline paminklų gausa, prestižiniais pastatais ir senovinėm pilimis, kas patenkina turistų, keliautojų ir gyventojų smalsumą. 

Nuostabus ir dar nepaliestas Umbrijos kraštovaizdis, apsuptas iš šiaurės vešliais ąžuoliniais miškais, siūlo ramią ir atpalaiduojančią erdvę, lengvai pasiekiamą pėsčiomis arba dviračiu. Šie Perudžijos kaimelio keliai gali apsukti galvą tiek istorijos, tiek gamtos mylėtojams. Čia yra Santa Maria Maddalena bažnyčia, kuri saugo nuostabius meno kūrinius, Šv. Agotos bažnyčia, pastatyta XII a.,  San Salvatore bažnyčia, kuri priklausė Farneta vienuolynui ir Confine bažnytėlė, - nuostabus istorinis pastatas. 

Umbrijos miestelis netoli Perudžės stovi ant nuostabaus ir krištolinio skaidrumo vandens Trasimeno ežero kranto, nuo kurio atsiveria nuostabus bekraštis kraštovaizdis, neminint jau žavingų paminklų ir didingų prabangių pastatų tokių, kaip Ranieri Pilis, neeilinis viduramžių meno pavyzdys, ar Campo Sole, proskyna, ant kurios buvo suorganizuota patraukli smiltainio  konstrukcijų paroda, o taip pat San Michele Arcangelo bažnytėlė, datuojama XIII a. Istorija mena reikšmingą įvykį, kuris nutiko netoli miestelio Tuoro: Trasimeno ežero kova, kur kovėsi romėnai prieš kartaginiečių armiją, vadovaujamą Hanibalo, ir kuri pasibaigė romėnų pralaimėjimu su konsulo Gajaus Flaminius mirtimi ir kartaginiečių kariuomenės Italijoje paplitimu.