PRESTIŽINĖ VILA ANT TOSKANOS KALVŲ

1 fotografija

Ant žaliuojančių Florencijos kalvų, apsupta Toskanos gamtos, stovi parduodama vertinga vila, kurios dabartinė struktūra buvo statyta XV a., o jos originali struktūra buvo pastatyta XII a., kuomet ji buvo naudojama kaip apžvalgos bokštas.

Bėgant amžiams, parduodama Florencijos vila buvo daug kartų modifikuojama ir buvo gyvenviete svarbių aristokratinių šeimų. Šiuo metu jai buvo atkurtas originalus renesanso stilius, dėka neseniai įvykdytos kruopščios restauracijos, kuomet buvo naudojamos XVI a. medžiagos, tokios kaip, kaip molinės rankų darbo plytelės iš Imprunetos ir smiltainis, pagal tipišką Toskanos tradiciją. Prabangaus parduodamo nekilnojamo turto ant Toskanos kalvų bendras plotas yra 650 kv.m. ir jis yra apsuptas 4,5 ha žemės, padalintos į parką, alyvmedžių giraitę ir vynuogyną, iš kurio vynuogių gaminamas Chianti Classico Gallo Nero ir San Giovese vynas. Vilos parke yra itališkas sodas, kuriame yra antikinis apskritos formos fontanas. Iš sodo galima mėgautis nuostabiu aplinkinių kalvų peizažu.

Viduje labai charakteringi yra židiniai iš smiltainio, kesoninės lubos antrame aukšte, akmeninė siena miegamajame ir valgomojo freska.

Buveinė yra išdėstyta per keturis lygius, iš kurių pusrūsyje yra erdvus garažas ir vyninė su sklaiutinėmis lubomis bei akmeninėmis XII a. grindimis. Pirmame ir antrame aukštuose yra gyvenamieji kambariai, o trečiame yra dvi gyvenamos patalpos, į kurias galima pakilti arba laiptais, arba liftu. Pirmame aukšte, be visa ko, yra sargo gyvenama patalpa. Sode taip pat yra baseinas, šalia kurio yra medinis priestatas, kuriame yra persirengimo kambarys ir tualetas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija - Kjantis


Tipas: Vilos Florencija - parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 850 kv.m.

Išorės plotas: 4,5 ha

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 4

Valgomieji: 2

Virtuvėlė: 1

Virtuvė: 1  


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

  

Koplyčia

Vyninė

Garažas

Baseinas 

Žemė: 4,5 ha

  

Toskana – Florencija: Florencija km 15 – Siena km 49 – Montespertoli km 15 – San Miniato km 28 – San Gimignano km 31 – Terminis parkas km 40 – Golfo klubas Ugolino km 9 – Volterra km 56 – Florencijos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 14.

Ref: 2142
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos jūra toskana

vyno gamybos įmonė
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: San Casciano Val di Pesa yra nutolęs kelis kilometrus nuo Florencijos, jame yra daug bažnyčių ir viduramžių laikų vilų, kaip pvz. Bibbione pilis. Romėnų laikotarpiu San Casciano minimas, kaip "mansio", forpostas, skirtas pasikeisti arklius antikiniame Florencijos kelyje. Santa Cecilia bažnytėlė, kuri stovėjo netoli romėnų kelio, buvo pavadinta "a Decimo” (prie dešimto), kadangi buvo šalia dešimto akmeninio orientyro, kuris nurodydavo dešimties mylių atstumą nuo Florencijos. 

Zona, kurioje šiuo metu stovi elegantiška parduodama vila, buvo apgyvendinta jau apie VIII a. prieš Kristų, bent jau taip galima spęsti iš archeologinių radinių, priklaususių etruskams. Iš pradžių San Casciano buvo mažas kaimelis netoli prabangios Florencijos, kuris stovėjo bažnytėlės Santa Cecilia a Decimo kaimynystėje, o jo paskirtis buvo sustojimas arkliams, paveldėta iš romėnų epochos. 1312 m. imperatorius Arrigo VII San Casciano išsirinko kaip stovyklavietę po Florencijos apgulties, bet jį aplenkė brolis, archivyskupas iš Treviri, kuris užpuolė ir sugriovė daugelį Val di Pesa pilių. Neužilgo kaimelis buvo užkariautas Castruccio Castracani. 1343 m. Gualtieri di Brienne, užėmus Toskanos sostinės valdovo kėdę, transformavo San Casciano į kunigaikštystę ir jį sustiprino daugybe apsauginių sienų, bet dėl jo pabėgimo iš Florencijos, darbai liko neužbaigti. 1354 m. Fra' Moriale D'Albano kariuomenė tiesiogine to žodžio prasme kaimelį paima į nelaisvę, kaip įkaitą, siekiant gauti išpirką. Po to Florencija nusprendė sustiprinti centrą savo lėšomis, suprasdama, kad kaimelio pozicija pritraukia banditus ir priešo karius. Su Medici atvykimu prasideda taikesnis periodas, kurio metu buvo nugriautos kai kurios užtvaros, o pilių griuvėsiai aplink San Casciano užleido savo vietą elitinėms viloms ir žemės ūkio pastatams. Val di Pesa, šiuo žėrinčiu periodu, tampa Della Robbia namais, įžymios keramikų dinastijos, kuri aprūpino visą Toskaną prabangia molio keramika. Deja San Casciano ir vėl pažino karo baisumus. 1944 m. liepos mėn. 26 d. besitraukiančios fašistų-nacistų kariuomenės minos ir sąjungininkų kariuomenės bombos sugriauna miestą, atnešdami daug nuostolių ir pridurdami prie mažo miestelio niokojimo istorijos galutinį dramos skyrių.