Prestižinė vila 20 amžiaus pradžioje Viareggio

full screen
53 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs pačioje prestižiškiausioje Viareggio žavios jūros pakrantės dalyje, yra šio nuostabaus prabangios vila.
Šis turtas prasideda XX a. Pradžioje, tačiau 2006 m. Visi kambariai buvo atidžiai atnaujinti.
Rafinuotas medžiagas, tokias kaip grindys, pagamintos iš trijų skirtingų medienos rūšių, sienomis padengtos Venecijos gipsu, Murano stiklo sieninės lempos ir 19 a. Pabaigos puošti ketaus radiatoriai puošia šį nuostabų dviejų aukštų dvarą, kuris apskritai yra 462 m2, taip pat funkcijos palėpėje.
Ši vila yra sudaryta iš dviejų gyvenamųjų vienetų, vienas iš kurių yra prieiga prie kelio, o kita - prieiga prie namo. Pagrindiniame kėde yra elegantiška ir erdvi prieškambario dalis, su didinga balta Carrara marmurine laiptais ir kalvoto laiptinio metro, vedančio į pirmąjį aukštą, kurioje yra šeši dvigubi miegamieji.
Svetainę sudaro keli kambariai: skaitykla, muzikos kambarys, salė su židiniu ir valgomojo zona, studija ir vonios kambarys.
Pirmame aukšte yra centrinis garderobas su stoglangiu, pagamintu iš dekoruotų stiklinių, tai veda į pagrindinį miegamąjį, kurio plotas viršija 30 m2, iš jo atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir Viareggio promenadą; miego zonos grindys yra rafinuotų parketų, pagamintų eglutės modeliu.
Tada koridorius veda į kitą nuosavybės dalį, kuri atitinkamai yra dviejų aukštų gyvenamajame ir miegamajame.
Šią Viareggio parduodamą prabangų būstą konkuruoja išorės plotas apie 220 m2; dalis tarp dviejų pastatų buvo išklinta ir padengta, kad būtų sukurta malonaus žiemos sodo, o likusi 170 m2 ploto dalis yra klasikinis ir gerai išvystytas Toskanos sodas.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Viareggio

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: 462 m2
Išorinis paviršius: 220 m2

Aukštasis aukštas: prieškambaris, skaitykla, muzikos kambarys, salė su židiniu ir valgomojo zona, studija, tualetas, žiemos sodas, sodas, virtuvė, atsarginis miegamasis, vonios kambarys, lyginimo kambarys, skalbimo kambarys, sandėliavimo spinta, centrinis šildymas, rūsys
Pirmasis aukštas: 6 dviviečiai miegamieji, terasa su vaizdu į jūrą, spinta, 7 vonios kambariai, sandėliuojami spinteliai
Mansarda: vieta, kurią reikia pritaikyti
Sodas
Konservatorija

Torre del Lago 3 km - Forte dei Marmi 22 km - Pizos oro uostas 20 km - Piza 22 km - Livornas 44 km - Lucca 31 km - Florencija 106 km

Ref: 3538
Kaina: Iki 2,5 Milijono

svajonių namus

Viareggio vila
Versilijos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Viareggio

Elegantiškas ir rafinuotas viešbutis " Viareggio" yra vienas iš garsiausių Versilijos pakrančių kurortų ir turistų lankomas vietas, žinomas visame elitiniame pasaulyje, esantis vos už dviejų kilometrų nuo populiaraus "Forte dei Marmi". Nakties žiburiai suteikia erdvės žavingam ir spalvotam kraštovaizdžiui vasarą ir nuostabiam saulėlydžiui bei ramybei žiemą. Bet kokiu atveju Viareggio visada yra tinkama vieta apsilankyti, nes kiekvienais sezonais ji parodo įvairias pramogas: kraštovaizdis yra unikalus dėl kalvų, pušynų žalumos, tarpusavyje su jūros pakrantės mėlyna, iki Karnavalas ir eklektikos, art nouveau ir deco kraštovaizdžio architektūros, kur Galileo Chini, Lorenzo Viani ir PB Shelley vaikščiojo.
Jo pavadinimas kilęs iš bokšto "Via Regia", kuris XV a. Pastatytas Lucca gyventojų. Tuo metu pavėsinė tapo gyvybinga ir buvo pradėta prekyba, net jei realus pramonės augimas prasidėjo tik keletą šimtų metų ir daugiausia buvo pagrįstas laivų statyklomis, nes jūra, didžioji Viareggio gyventojų sąjunga, buvo pradžia kurti žvejų valtys. Šiuo metu jachtos ir prakeiktos valtys yra suprojektuotos ir pastatytos toje pačioje laivų statykloje.
Šis žavingas miestas vis populiaresnis tapo itin populiariomis aplinkybėmis, kai nusipirkti elegantišką prabangų vila.