PRESTIŽINĖ SENOVINĖ VILA TOSKANOJE

16 fotografija

Įsikūrusi pačiame istoriniam Kararos centre, nuostabiame parke, ši prestižinė istorinė vila buvo pastatyta XIX a. Art Nouveau (moderno) Toskanos stiliumi, kuris pavydinai išsaugojo savo originalius  ypatumus. 

Pagrindinis vilos fasado ypatumas - didingi panoraminiai laiptai iš dvispalvio marmuro, kurie šios prestižinės parduodamos vilos Toskanoje vaizdą paverčia unikaliu. 

Šis prašmatnus nekilnojamas turtas yra apsuptas didelio sodo ir šalia įėjimo turi šildomą baseiną, kurį supa ramybė ir privatumas dėka aukštų žydinčių gyvatvorių  ir aukštaūgių medžių žalumos. 

Meistriškas žaismas, kurį sudaro pastatų dydis ir juos supantis parkas, šią vilą paverčia idealiu prabangios ir jaukios atmosferos deriniu, puikiu tokiai istoriniai Toskanos vietovei. 

Į šią parduodamą gyvenvietę patenkame keliu, apsodintu gėlėmis ir kvepiančiomis magnolijomis. Puikios būklės interjeras susideda iš pirmame aukšte esančio salono ir viršutiniuose aukštuose esančių  miegamųjų apartamentų su vonios kambarais.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Karara 

Zona:10 km nuo Fortė dei Marmi 


Tipas: Toskanos vila - parduodama vilos toskana

Vidaus plotas: 250 kv.m. 

Išorės plotas: 3.500 kv.m.


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 4 

Svetainės: 2 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos

Sodas Šildomas baseinas 


TOSKANA - Fortė dei Marmi: 11 km - Luka 49 km - Penkios žemės (Cinque Terre) 49 km - Piza 56 km - Livornas 66 km - SPA 7 km - Golfo Klubas 8 km - Pizos oro uostas 53 km - Autostada A12 išvažiavimas Carrara 1 km 

Ref: 0061
Kaina: € 1.200.000

prašmatni vila

parduodamos vilos ir namai
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Karara

Toskana Karara: Kararos miestas yra įsikūręs Toskanos šiaurėje, sankirtoje tarp nuostabių turistų traukos vietų: Poetų įlankos, Penkių žemių (Cinque Terre) ir daugelio Toskanos meno miestų; toje vietoje, kur gamta sukūrė tobulą harmoniją tarp žemės ir jūros. Apuano Alpės, garsios marmuro kalnais, žvelgia į jūrą, kuri skalauja smėlėtą paplūdimį, besidriekiantį keletą kilometrų, aplankantį gražiausius ir populiariausius Toskanos pakrantės kurortus, tokius kaip Fortė dei Marmi ir Marina di Pietrasanta. Gera vieta ir išskirtinė šios teritorijos įvairovė ją paverčia  rojaus kampeliu. Kararos miestas, - tai pasaulinė marmuro išgavimo sostinė, kurios net ir pavadinimas kilo iš akmens, ją pavertęs įžymia visame pasaulyje (Ligūriškai šaknis Kar = akmuo). 

Istoriniame gyvenvietės centre, esančiame vos 7 km nuo Fortė dei Marmi, yra vertingi statiniai, tokie kaip Katedra (XI-XIV a.), Milžino fontanas ir namas, kuriame gyveno Mikelandželas. Išgaunamas jau nuo romėnų laikų, Toskanos miesto marmuras paskatino miesto augimą, - neveltui jis buvo įkurtas ten, kur prasideda kelias į pagrindinius marmuro karjerus visame Apuano regione.