Prestižinė prabangus vila Savonos jūra

full screen
46 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Prestižinėje Ligūrijos pakrantėje siūlomoje aplinkoje yra ši prabanga vila .
Ši vila buvo pastatyta praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, jame yra 180 kv. M pločio sodas.
Projektas priskiriamas garsiam architektui Mario Galvagniui, kuris sukūrė nuostabias savybes šioje srityje; Jis yra žinomas kaip architektūros parkas, kuriame gyvena dvidešimt skirtingų formų ir dydžių dvarų, garsėjančių savo pirmapradės architektūros verte ir atkreipė į ją daugelio žurnalų dėmesį.
Šis turtas turi tris lygius: du kelyje ir vienas viduje. Tai pasiekiama per lauko laiptus, vedančius į žavingą porciją su arka, kuri atsiveria į erdvios svetainės, kurioje gausu saulės nuo dviejų didelių prancūziškų langų ir fiksuoto lango su įspūdingu panoraminiu krištolo mėlynojo jūros vaizdais.
Šis nuostabus turtas buvo suprojektuotas su dideliu dėmesiu detalėms, jo gyvenamasis plotas yra elegantiškai dekoruotas, kad padidintų jo žavesį. Jame yra įspūdingi deimantiniai ir daugiamečių lubų.
Šioje zonoje taip pat yra visiškai įrengta virtuvė ir sandėliukas.
Miegama zona yra sujungta perėjimu prie didžiosios stiklinės kampinės sienos, iš kurios atsiveria vaizdai ir tiesioginė prieiga prie sodo vakarinėje pusėje. Jame yra penki labai jaukūs miegamieji, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į apylinkes ir sodą, du miegamieji ir skalbykla.
Norėdami užbaigti šį prestižinį turtą , yra ir kai kurių žavių terasų, kai kurių techninių kambarių, garažo, esančių kelio lygyje, ir gražaus saulės stogo su 360 laipsnių vaizdais aplink.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Ligūrija
Provincija: Savona

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: 180 m2
Išorinis paviršius: 360

Vila
Sodas
Terasos
Saulės stogu
Garažas

Savona 19 km - Imperija 63 km - Sanremas 94 km

Ref: 3302
Kaina: Iki 2,5 Milijono

Vila prie jūros

Prabangus vila
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Savona

Dėl savo Viduržemio jūros klimato su vasaromis, kurios nėra pernelyg karštos ir ne per šaltos žiemos, Ligūrijos regioną labai įtakoja jūros artumas, todėl kiekvienas sezonas yra malonus.
Įsikūręs Riviera di Ponente, Savona ir jo provincija yra labai įdomi ir sudėtinga erdvė, pilna puikių prabangių vilų prie jūros.
Čia yra daugybė paminklų ir lankytinų vietų: Dugno katedra, Sistine koplyčia (vienintelė kitokia esama koplyčia, garsi savo viengimio romoje), Dievo Motinos gailestingumo šventovė, Palazzo della Rovere, Palazzo Gavotti, Villa Cambiaso ir daugelis kitų.
2013 m. Ši vieta gavo "Mėlynosios vėliavos" apdovanojimą už savo paplūdimių kokybę ir paslaugų kokybę prieplaukoje. Ligūrijos Rivjera di Ponente yra daug vietų, dėl kurių kiekvieną metų jų grožis ir gyvenimo kokybė pritraukia daug lankytojų iš viso pasaulio.