PRESTIŽINĖ NUOSAVYBĖ NETOLI LUKOS

21 fotografija

Apsuptas žaliuojančių ir ramių Lukos kalvelių, nutolęs tik kelis kilometrus nuo miesto, yra šis parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas, naudojamas kaip svečių namai, neseniai restauruotas ir perdarytas iš seno, 1600 m. statybos malūno į prašmatniausią vilą, kuriai papildos vertės suteikia dar ir aplinkinis tipiškas Toskanos kraštovaizdis. 

Lukos vila yra iš visų pusių apjuosta žema akmenine tvora ir yra padalinta į aštuonis apartamentus su atskirais įėjimais. Parduodamą Toskanos kompleksą supa 5000 kv.m. parkas, kuriame yra įvairūs gyvenamieji pastatai ir bendro naudojimo zonos, kaip automobilių stovėjimo aikštelė ir baseinas. Vilos bendras plotas yra 1170 kv.m. su aukšto lygio apdaila, medinėmis sijinėmis lubomis ir grindimis iš molinių plytelių arba parketo, kas suteikia aplinkai šilumos ir jaukumo. 

Apartamentai yra išsidėstę per du lygius, išskyrus vieną, kurio dalis yra ir rūsyje. Šio apartamento rūsyje yra valgomasis su virtuvėle ir vonios kambariu, jo pirmo aukšto dalyje yra dvi svetainės ir valgomasis, o antrame aukšte yra trys miegamieji ir du vonios kambariai.

Kituose septyniuose apartamentuose pirmame aukšte yra dienos zona, o antrame - nakties. Pirmas gyvenviečių lygis susideda iš svetainės, valgomojo, virtuvės ar virtuvėlės, ir kai kuriuose yra vonios kambarys. Aukštesniame lygyje yra du arba trys miegamijei ir vienas ar du vonios kambariai. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Parduodama prašmatni vila  - Luka Vilos

Vidaus plotas: 1170 kv.m.

Išorės plotas: 5000 kv.m.


1 apartamentas: 

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1


1 apartamentas: 

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 1

Virtuvėlė

Valgomasis: 1


4 apartamentai: 

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1


1 apartamentas: 

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 2

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1


1 apartamentas: 

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 2

Virtuvė: 1

Valgomasis: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Parkas: 5000 kv.m.

 

Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 0192
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodama pilis

elitinis nekilnojamas turtas
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.