Prestižinė, liukso klasės vila šalia Madžiorės ežero

1 fotografija

Panoraminėje padėtyje, su vaizdu į Madžiorės ežerą, stovi ši parduodama, nuostabi liukso klasės vila, pastatyta neo-klasikiniu stiliumi XIX a. viduryje. Kalba eina apie vieną svarbiausią ir didingiausią antikinę rezidenciją ant Pjemontėje esančio Madžiorės ežero kranto ir ji yra laikoma viena įžymiausia prašmatnioji vila dėl savo svarbiųjų architektūrinių ir meninių elementų. Nuo šios elegantiškos buveinės atsiveria žavinga panorama į ežerą. Ji yra šalia pagrindinės gatvės, atverta didžiuliais vartais, kuriuos saugo du marmuriniai liūtai. Prestižinei nuosavybei priklauso pagrindinis prabangus pastatas ir papildomi statiniai, tarp kurių yra sodyba, pastatas pavadintas trobele, didelis prižiūrėtojo ir aptarnaujančio personalo gyvenamasis pastatas ir pastatai, pavadinti “Pilaitė”, “Meškos namas” ir “Bedždžionių namas”.  Pagrindinė parduodama vila yra dviejų aukštų su rūsiu ir palėpe. Fasadas žvelgiantis į Madžiorės ežero pusę, yra neoklasikinio stiliaus. Čia yra dideli marmuriniai laiptai už kurių yra portikas, kurį laiko keturios kolonos, o jį dengia terasa. Centrinė zona, kuri baigiasi karnizu su trikampiu frontonu, pirmo aukšto balkonai ir karnizo bei frontono išsikišusios briaunos, - visa tai yra tipiškos neoklasikinės Pjemonto vilų detalės. Fasadas taip pat yra praturtintas dviem bareljefais, kurie vaizduoja Šlovę (alegorinė romėnų dievybė), penkiais medaljonais su Dantės, Bokačio, Petrarkos, Ariosto ir Taso atvaizdais, ir vienuolikomis kitų įžymių italų veikėjų biustais (G. Argenti darbas).

Liukso klasės viloje yra erdvi svetainė su Venecijos mozaikinėmis grindimis, geometriniais piešiniais ir sienomis, praturtintomis piliastrais virš kurių korintiniai kapiteliai laiko karnizą, nuo kurio prasideda gražioji palėpė su freskomis. Tas pats stilius yra ir kitose svetainėse, kurios taip pat yra gausiai dekoruotos freskomis su architektūriniais ir meniniais elementais. Aukšta medžiagų kokybė ir vidinės dekoracijos dera su išorine elegancija ir paverčia šią buveinę išskirtine. Antikinė vila yra apsupta erdvaus 3 ha parko, gausiai apsodinto šimtamečiais augalais: liepomis, bukais ir Libano kedrais. Čia taip pat yra prieplauka. Šeimos palikuonys nusprendė padovanoti ją Ordino “Bergamo Varguolės“ vienuolėms, kurios iš pradžių ją naudojo, kaip našlaičių prieglaudą, o vėliau, kaip sanatoriją.

TECHNINĖ INFORMACIJA


Regionas: Pjemontas

Miestas: Tarp Torino ir Milano 

Zona: Madžiorės ežeras 


Tipas: Madžiorės ežeras vila - namas Komo ežeras

Vidaus plotas: 4355 kv.m. 

Išorės plotas: 3 ha

 

Vila: 3350 kv.m.

Aptarnaujančio personalo namas: 775 kv.m.

Pilaitė: 30 kv.m.

Meškos namas: 100 kv.m.

Beždžionių namas: 100 kv.m.

Prisišvartavimo prieplauka: 1500 kv.m.


Pjemontas – Madžiorės ežeras – Tarp Torino ir Milano: Arona 4 km - Novara 35 km - Milanas 47 km - Torinas 82 km - Verčelis 23 km - Ortos ežeras 37 km - SPA La Fonte 11 km -  Stresa Golf Club 4 km - Milano oro uostas 21 km - Autostrada: A26 išvažiavimas Arona 4 km.

Ref: 0320
Kaina: Daugiau nei 10M

Parduodamos Madžiorės ežero vilos

vilos ant Komo ežero kranto
Vilos ežeras

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Madžiorės ežero vila

Pjemontas – Madžiorės ežeras – Tarp Torino ir Milano: Madžiorės ežeras, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje, jis užima 212 kv. km plotą, o jo ilgis yra apie 65 km. Įsikūręs Alpių kalnų papėdėje, šalia Valle Ossola, Madžiorės ežeras yra skaidrios ledyno prigimties, įrėmintas besidriekiančių kalvų Novaros žemumoje ir daugybės aukštų viršūnių, iš kurių kai kurios yra amžinai snieguotos, aukštoje Verbano zonoje, Pjemonte. Ši chakateristika suteikia tai, kad Pjemonto pakrančių zonoje, klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami keičia kasdien jo veidrodinio atspindžio spalvą. Tai idealus klimatas tiems, kas nori gyventi čia, mūsų išskirtinėje prašmatnioje viloje.  

Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipių augalai ir gėlės, kurie paprastai auga tik subtropinėse zonose. Madžiorės ežero gyventojų populiacija nuo senų laikų buvo labai įvairi ir kisdavo keičiantis amžiams, pradedant keltais, po kurių ėjo užkariautojai galai, barbarai, vėliau romėnai. Po to žemė buvo  valdoma Viscončių, Sforzų ir Boromėjų. Labiausiai praktikuojama buvo komercinė veikla, iš pradžių tik ežero keliu, vėliau ir žemės keliu, pastačius pirmąją Sempione valstybinio kelio atkarpą XIX a. pradžioje. O dar labiau išsivystė tuomet, kai pirmaisiais 1900 metais Pjemonte buvo pastatytas Sempione geležinkelis, kas leido vystyti tokias veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veikla, kuri išliko aktyvi ir iki šių dienų ir kuri šiuo metu auga dėka parduodamų prašmatnių vilų paklausos.