Netoli Pizos parduodama istorinė prašmatnioji vila

full screen
71 fotografija
Netoli Pizos, žavioje panoraminėje vietoje, yra parduodama ši prašmatnioji vila, antikinė Medičių gyvenvietė.
Prestižinė rezidencija buvo pastatyta XVI a. ant 1000 m. tvirtovės griuvėsių, o XVII a. buvo praplėsta. Jos vidaus plotas yra maždaug 1.830 kv.m., kuris yra išsidėstęs per keturis lygius. Rūsyje yra vyninė su aukštomis skliautinėmis lubomis, pirmame ir antrame aukšte yra įspūdingos svetainės su žymių menininkų vėlyvojo XVIII a. freskomis, palėpė bei 160 kv.m. arklidė. 
Žavioji parduodama vila yra kvadratinės formos, pagrindiniame aukšte yra aukštos ir elegantiškos kesoninės lubos su matomomis sijomis.
Į nekilnojamąjį turtą veda trys automobilių keliai bei daugelis pėsčiųjų takelių; meninins keliukas, einantis per visą sodą, per fontanus ir statulas, nuveda prie pagrindinio gyvenvietės įėjimo.
Šalia pagrindinės vilos yra 120 kv.m. dviejų aukštų priestatas, kurio langai išeina į mažą vidinį kiemelį, ir kuriame yra trys miegamijei, du vonios kambariai, salė, virtuvė.
Visa gyvenvietė yra apsupta tipišku 3.500 kv.m. Toskanos sodu, kuriame yra žavūs keliukai su sustojimo vietomis, papuoštomis statulomis, dideliais fontanais ir šimtamečiais augalais.
Toskanos, jos žymios istorinės architektūros ir tradicijos, bei kvapą gniaužiančių peizažų mylėtojams, ši Pizoje esanti gyvenvietė išties yra ideali vieta gyventi ištisus metus arba puikus atostogų vasarnamis.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Provincija: Piza

Tipas: istorinė prašmatni vila

Vidaus plotas: 1.950 kv.m.
Išorės plotas: 3.500 kv.m.

Pagrindinė vila: 1.830 kv.m.
Priestatas: 120 kv.m.
Arklidė: 160 kv.m.
Itališkas sodas su terasomis: 10 kv.m.

Piza 20 km - Luka 20 km - Livornas 40 km - Fortė dei Marmi 65 km - Florencija 70 km  Ref: 1267
Kaina: € 1.300.000

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Žymus Toskanos miestas Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.