Prate parduodama prašmatnioji sodyba su baseinu

full screen
57 fotografija

Kalvanos apsaugotuose šlaituose, netoli nuo Florencijos, yra parduodama ši elegantiška sodyba su baseinu ir priestatu.

Nekilnojamas turtas buvo puikiai suremontuotas, o jo bendras plotas yra 1000 kv.m. Pagrindinės vilos bendras plotas yra 900 kv.m. ir jis yra paskirstytas per du lygius. Pirmame aukšte yra erdvus ir šviesus prieangis su dideliu, kruopščios apdailos salonu, patogi ir šiuolaikiška virtuvė su valgomojo zona ir vonios kambarys svečiams. 

Modernūs laiptai veda į antrą aukštą, kur yra nakties zona su septyniais kambariais ir penkiais vonios kambariais. Sporto/grožio zona papildo nuosavybės patogumus. 

Kartu paėmus, šios elegantiškos parduodamos sodybos erdvių išdėstymas ją paverčia labai praktiška, kur kuo puikiausiai išnaudojamas kiekvienas kampelis, ir dar daugiau: patalpos yra erdvios, jaukios, šeimyninės, su elegantiška ir gyvybinga apdaila.

Grakštaus priestato bendras plotas yra 110 kv.m. Jis taip pat yra dviaukštis: pirmame aukšte yra salonas ir virtuvėlė, antrame aukšte labai didelis kambarys su vonios kambariu.

Didelis, žavus baseinas su poilsio zona praturtina parką, kuris supa parduodamą vilą bei tęsiasi per 12 nuosavybės žemės ha, iš kurių 9 yra šiuo metu apsodinti alyvmedžiais, iš kurių yra gaminamas prestižinis, daug kartų apdovanotas aliejus.

Patogiame, dengtame garaže telpa keletas automobilių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Pratas


Tipas: prašmatni vila - sodyba toskana


Vidaus plotas: 1.010 kv.m.

Išorės plotas: 12 ha

 

Pagrindinė vila: 900 kv.m.

2 aukštai

6 kambariai

6 vonios kambariai

Sporto ir grožio zona


Priestatas: 110 kv.m.

2 aukštai


Baseinas

Dengtas automobilių garažas


Alyvmedžiai: 9 ha


Toskana – Pratas: Florencija km 21 – Montekatini Termės km 27 - Luka km 58 – San Gimignano km 67 - Piza km 78 – Viaredžio km 82 - Golfo Klubas km 4  – Termalė Parkas km 21 - Florencijos oro uostas km 15 

Ref: 1168
Kaina: € 6.500.000

vila toskana

vila su baseinu
prašmatnūs namai pratas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pratas

Centrinės Toskanos miestas, esantis Florencijos – Prato - Pistojos lygumoje, Prato, - tai miestas, kur yra daugybė aukštos vertės istorinių ir meninių paminklų. Daug pastatų, ypač viduramžių, yra pastatyti iš vietinių medžiagų, ypač iš vertingojo marmuro. Prate yra kai kurie įžymūs menininkų darbai nuo XIV a. iki Renesanso, kurie yra saugomi miesto muziejuose, pvz. Palazzo Pretorio, kur yra Filippo Lippi ir Filippino Lippi, Bernardo Daddi, Giovanni da Milano ir Botticelli darbai. Šiuolaikinio meno darbai yra saugomi Centro per l'Arte Contemporanea Luigi Pecci.

Tikras ekonominis išsivystymas į Pratą atkeliavo po Italijos suvienijimo, kuomet mieste ne tik stipriai išaugo gyventojų skaičius, bet ir  stipriai išsivystė pramonė, ypač tekstilės, kurios centras Toskanoje yra neginčijamai Pratas. Po antrojo pasaulinio karo iki pat mūsų dienų į Pratą plūsta daug imigrantų, visų pirma iš pietų Italijos, o paskui ir iš neeuropos sąjungos šalių, kurie stipriai papildė miestą darbine jėga.

Miesto svarba augo dėka ir to, kad buvo šalia Florencijos, taip Prate išaugo prestižinių vilų statybos, kurios yra gražioje ir vešlioje aplinkoje, apsuptos žaliųjų kalvelių, bet tik keli kilometrai nuo miesto patogumų.