PRAŠMATNUS UŽMIESČIO NAMAS VOLTEROJE

20 fotografija

Toskanos širdyje, tarp Pizos ir Volteros, stovi šis parduodamas prašmatnus tipiškas Toskanos užmiesčio namas, kuris keitėsi bėgant metams, šalia 1200 m. prančiskonų bažnytėlės.

Parduodama nuosavybė yra apsupta 10 ha žemės, iš kurių 3,5 ha yra apsodinta alyvmedžiais. Komplekso bazę sudaro pagrindinė vila, pritaikyta žavingam kaimo turizmui. Ji yra trijų aukštų ir čia yra devynios atskiros gyvenamos patalpos, iš kurių du yra kambariai, su privačiais vonios kambariais, ir septyni apartamentai.  

Apartamentuose yra miegamasis, vonios kambarys, virtuvė arba virtuvėlė ir valgomasis.

Be to, šitame parduodamame prašmatniame užmiesčio komplekse yra kitos techninės patalpos, privati koplyčia, du žemės ūkio pastatai, iš kurių viename įrengtas priimamasis. Čia taip pat yra krosnis, vonios kambarys ir oranžerija. Kitame pastate laikomi įrankiai.

Tarp alyvmedžių yra labai gražus ekologinis baseinas, kuris veikia be jokios papildomos chemijos.

Nuosavybė šiuo metu yra naudojama, kaip tipiškas Toskanos kaimo turizmo viešbutis, bet gali būti apjungtas ir naudojamas, kaip gyvenamasis namas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Voltera


Tipas: Vilos parduodama Toskana - Žavingas kaimo turizmas

Išorės plotas: 10 ha


7 apartamentai

Kambariai: 9

Vonios kambariai: 10

Svetainė: 1

Valgomasis: 8

Virtuvė: 8

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Ekologinis baseinas

Žemė: 10 ha

  

Toskana – Voltera: Piza km 60 – Siena km 46 – Castiglioncello km 42 – San Miniato km 40 – Florencija km 76 – Castelfalfi Golfo Klubas km 21 – Livornas km 65 – Pizos oro uostas km 56 – Luka km 56 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud: km 49.

Ref: 0161
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila pizoje

namas toskana
vyno gamybos įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Voltera

Toskana – Piza: Volteros kilmė yra nežinoma. Pirmieji duomenys apie gyventojus mus pasiekia net nuo 2000 m. prieš Kristų, eneolitinio periodo, kuomet privileginė vietos padėtis ir mineralinių išteklių gausa palankiai įtakojo pirmųjų gyvenviečių atsiradimą. 

Tačiau tikras Toskanos miestas buvo įkurtas vėliau, etruskų, kai VIII a. prieš Kristų jie prasiplėtė į didžiąją dabartinės Toskanos teritorijos dalį. Būtent dominuojant etruskams Velathri (tai senasis Volteros pavadinimas) miestas tapo svarbus ekonominiu ir politiniu požiūriu. Šio periodo metu miestelis Toskanos širdyje, nutolęs 40 km nuo nuostabios Castiglioncello pakrantės, buvo tam tikras miestas-valstybė (su 7 km ilgio siena!), valdomas kunigaikščio, vadinto “lucumone”. Miesto teritorija plėtėsi ir jis tapo dalis dvylikos etruskų miestų konfederacijos, vadintos “dodecadopoli”.

Toskanos miesto aukso periodas baigėsi, kai Voltera, kaip ir kiti konfederacijos miestai, buvo užvaldyti romėnų (260 a.C.), kaip ir visa Toskana bei visas pusiasalis. Viduramžiais Voltera atgavo savo autonomiją. Kaip ir daugelis centrinės ir šiaurinės Italijos miestų, tapo laisvu miestu XII a. Tokiu išliko iki tol, kol buvo užvaldytas Florencijos ir Lorenzo il Magnifico kariuomenės, kuri 1472 m. užkariavo ir apiplėšė miestą.