Prašmatnus užmiesčio namas Toskanoje

20 fotografija
- 17 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Parduodamas šis prašmatnus užmiesčio namas, esantis Toskanos laukų širdyje bei apsuptas minkštųjų kalvelių. 

Pagrindinės vilos plotas yra 250 kv.m. Prašmatniame užmiesčio name yra 4 šiuolaikiški, jaukūs ir praktiški butai, apstatyti rustikos stiliaus baldais. Kiekvienas butas (du yra trijų kambarių ir du dviejų) yra nepriklausomi ir visiškai įrengti. Apdailos rafinuotumas, blaivumas ir skonis, kurie vyrauja kambariuose ir butuose, patenkina kiekvieno poreikį. 

Pirmo aukšto patalpos išeina į kiemelį su moliniu grindiniu, - ideali vieta vakarieniauti su draugais pavėsyje karštais vasaros vakarais, žavintis Toskanos kalvelėmis, apšviestomis saulėlydžio. Patalpų lubos, esančios viršutinaime aukšte, yra papuoštos molinėmis plytelėmis ir kaštonmedžio sijomis, tipišku Toskanos stiliumi.

Parduodamas užmiesčio namas yra apsuptas šešiais hektarais žemės ir nuo čia atsiveria žavingas vaizdas į vynuogynus, alyvmedžius ir šimtamečius ąžuolus, - tipišką Toskanos laukų vaizdą. Pavėsį suteikia kiparisai ir ąžuolai, kurie auga aplink namą erdviame ir prižiūrėtame sode, kur patenkame keliuku, kurio šonuose auga šimtamečiai ąžuolai. Sode yra erdvus 6 x12 metrų baseinas ir plati automobilių stovėjimo aikštelė.

Nuosavybei priklauso taip pat ir 35 kv.m. priestatas. 

Puiki vieta žavėtis nuostabia panorama bei ragauti tipiškus šių vietų produktus. Prašmatniam užmiesčio namui priklauso taip pat ir 700 alyvmedžių, kurie auga trijuose ha žemės. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Pistoja

Zona: Valdinievolė


Tipas: Vila Toskanoje - Prašmatnus namas 


Vidaus plotas:  250 kv.m.

Išorės plotas: 6 ha


Vila 250 kv.m.

Priestatas 35 kv.m.

Išorė 6 ha

Baseinas

Alyvmedžiai


Toskana - Valdinievolė. 

Florencija 50 km ; Piza 55 km ; Luka 41 km ; Fortė dei Marmi 69 km ; Pistoja 15 km ; SPA 4 km ; Golfo Klubas 3 km ; Teniso Klubas 11 km ; Autostrada A11 Firenze-Mare, išvažiavimas Montecatini Terme 23 km.

Ref: 0454
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami namai ir vilos

prašmatnūs namai
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Valdinievolė

Pistojos provincija yra keli kilometrai nuo Toskanos didžiausių traukos centrų: Florencijos, Lukos ir Pizos bei pasižymi gražiuoju kraštovaizdžiu ir turtingu meniniu bei kultūriniu paveldu. 

Valdinievole yra žalias šios provincijos regionas, kuris driekiasi pietvakarių zonoje, kur provincija ribojasi su Luka ir Florencija. 

Nuo meninio link kalnų turizmo, nuo žymiųjų terminių vonių iki kongreso turizmo, nuo žaliojo turizmo iki gastronominio, - pasiūlymai šios teritorijos yra įvairūs i turtingi.

Viduramžiai, Renesasnsas ir Barokas paliko savo liudijimus pastatuose, lodžijose, bažnyčiose, kaimeliusoe ir pilyse, jau nekalbant apie nesuskaičiuojamas prestižines vilas ir prabangias nuosavybes, esančias šioje teritorijoje.  

Čia vyksta daugybė vietinių festivalių ir švenčių, daugybėje Toskanos vietovių, kurių metu galima įvertinti šių žaviųjų teritorojų tikrą tradiciją ir senovinę kultūrą.