PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS TOSKANOS PAKRANTĖJE

20 fotografija

Ši tipiška moderniu art nouveau stiliumi vila Toskanos pakrantėje, keli žingsniai nuo Fortė dei Marmi, stovi pačiame centre, o tuo pačiu metu, tik 100 metrų nuo promenados ir pačios jūros. Šis prašmatnus nekilnojamas turtas yra vienas iš trijų pačių svarbiausių architektūriniu ir meniniu požiūriu pastatų Viaredžio mieste.

Tai ryškus pavyzdys XX a. pradžios modernaus art nouveau stiliaus. Parduodamas namas, nutolęs 5 km nuo Fortė dei Marmi, turi tam tikrą “markę” fasade, kur buvo uždėtas modernių keramikos meistrų autochtoninis frizas su užrašu “hic manebimus optime” (iš lotynų, “čia puikiai gyvensime”), kaip įrodymas, parduodamos vilos Toskanoje, grožio ir ramybės. Iš ties, nežiūrint kad stovi centre, vila yra apuspta neįkainojama ramybe, dėka už jos esančio sodo, kuriame yra nuostabi pavėsinė iš glicino. Viduje visi vilos kambariai yra dekoruoti originaliais frizais ir ornamentais iš tinko, kurie yra netgi ant perimetrinių sienų, kas tiksliai atspindi tos epochos aristokratinį stilių. 

Pirmame aukšte yra nuostabios portugalų raudonojo marmuro grindys su taisyklingomis rombo formos dekoracijomis iš Kararos marmuro, kurios veda į dvigubą svetainę su originaliais Paryžiaus baldais ir gražiu balto marmuro židiniu.

Antrame aukšte šlifuoto stiklo stoglangis aprūpina nuolatine natūralia šviesa, kuri atsispindi nuo balto marmuro laiptų su kaustytos geležiniais turėklais, - rankų darbo nagingo kalvio kūrinys.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Fortė dei Marmi  


Tipas: Parduodamos vilos Toskanoje - parduodami namai Fortė dei Marmi

Vidaus plotas: 280 kv.m.

Išorės plotas: 42 ha

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos   


TOSKANA: Fortė dei Marmi 2 km - Piza 20 km - Pizos oro uostas 25 km - Luka 21 km - Florencija 80 km - SPA 1 km - Autostrada : A11 išvažiavimas Viareggio 1 km

Ref: 0119
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos vilos

istorinė gyvenvietė
fortė dei marmi vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Viaredžio

Toskana - Luka -€“ Fortė dei Marmi: elegantiškas ir rafinuotas, Viaredžio yra miestas, esantis Versilijos pakrantės kurortų zonoje. Tai elitinių turistų iš viso pasaulio, vienas iš labiausiai žinomų, traukos centras, nutolęs tik 2 km nuo madingojo Fortė dei Marmi. Naktinės Toskanos šviesos vasarą suteikia kraštovaizdžiui gyvumo ir spalvingumo, o žiemą - nuostabius saulėlydžius ir ramybę. Bet kokiu atveju, Viaredžio yra tinkamas aplankyti bet kuriuo sezono metu, nes gali pasiūlyti ištisus metus atrakcijų turistams. Kraštovaizdis yra vientisas dėka kalvų ir pušynų žalumos susiliejimo su Toskanos jūros mėlynumu, kas suteikia jam unikalumo. Čia taip pat vyksta Karnavalai, čia aptinkame ir eklektišką architektūrą, pastatų Art Nouveau ir Art Deco stiliumi, kuriuose lankėsi Galileo Chini, Lorenzo Viani ir P.B. Shelley.

Toskanos miesto, esančio keli žingsniai nuo Fortė dei Marmi, pavadinimas yra kilęs nuo Via Regia bokšto, kurį Lukos gyventojai pastatė apie XV a., kai uostas pavertė Burlamaka upės žiotis funkcionalia vieta, kur prasidėjo pirmieji ekonominiai mainai. Jūra visada buvo puiki Viaredžio gyventojų sąjungininkė, anksčiau čia buvo statomi žvejų laiveliai, o dabar čia, dėka drastiškų verslo filosofijos pokyčių, tose pačiose laivų statyklose yra gaminami prestižiniai kateriai ir jachtos. Kita neginčijama Viaredžio tradicija yra jo karnavalas, gimęs 1873 metais, - renginys, kuriam Toskanos pakrantės miestas ruošiasi ištisus metus. Taip pat ir literatūros premijos teikimas, įsteigtas 1929 metais Leonidos Rapačio, kuris dar ir šiandien seka Italijos literatūros raidą.