PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS TOSKANOJE

20 fotografija

Nutolusi tik 400 metrų nuo Toskanos pakrantės jūros ir keli žingsniai nuo išskirtinių Fortė dei Marmi prekybos gatvių, šios parduodamos vertingos vilos bendras plotas sudaro 300 kvadratinių metrų. Ji išsiskiria savo harmonišku stiliumi ir išskirtiniu interjeru, kur aukštos kokybės medžiagos padidina padalintas erdves, o išorės formų geometrija yra klasikinė, bet kartu ir labai dinamiška. 

Išorėje yra veranda, stovinti 900 kvadratinių metrų sode, kuriuo šis nekilnojamasis turtas yra apsuptas, o šioje prabangioje poilsio zonoje randame elegantišką baseiną, su apšiltymu ir sūkurine vonia, sumontuota ant medinės struktūros. 

Įvairių atspalvių mediena ir natūralios medžiagos yra pagrindinė šio parduodamo namo Toskanoje interjero tema, kur erdvė yra padalinta žaismingomis kolonomis, iš kurių viena buvo apipavidalinta naudojant rafinuotą apdailos techniką “trenkadis”- ji padengta prabrangia jūros spalvos mozaika. 

Atvira centrinė dalis turi erdvų saloną ir valgomąjį, didelę virtuvę ir vonios kambarį. Taip pat šiame pirmame aukšte yra miegamasis ir vonios kambarys su didele sauna.  

Antrame šios parduodamos vilos aukšte driekiasi ilgas centrinis koridorius, iš kurio patenkame į miegamąjį su su vonios kambariu, apartamentą su vonios kambariu iš šviesaus marmuro ir pagrindinį kambarį su dvigubu marmuriniu vonios kambariu, kur stovi hidromasažinė vonia  įmontuota ant pusiasalio formos pakilimo, padengto tom pačiom stilingom ir vertingos medžiagom.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi 

Vieta: Jūra 


Tipas: Fortė dei Marmi Vila - namai fortė dei marmi

Vidaus plotas: 300 mq 

Išorės plotas: 900 mq 


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 5 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos


Baseinas su hidromasažu

Sauna 


TOSKANA: Fortė dei Marmi  Luka: 25 km - Piza: 35 km - Florencija: 86 km - Skrydžio centras - Altopascio: 30 km - Golf Klubas: 0,5 km - Termės ir Spa: 40 km - Pizos oro uostas: 33 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilija - 2 km.

Ref: 0052
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus apartamentas

namai toskanoje
vilos lukoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - Fortė dei Marmi: nuo Marina di Pietrasantos per Riviera dela Versilija iki Apuano Alpių, nuo jūros mėlynumo iki storų kaštonų žalumos, nuo plačių paplūdimių iki tvirtų kalnų viršūnių. 

Vietovė nutolusi tik kelis kilometrus nuo Toskanos prabangos sostinės Fortė dei Marmi ir yra charakterizuojama gaivių pušynų bei ilgos Tirėnų pakrantės, kuri gali pasigirti smulkaus smėlio paplūdimiais, švelniai besidriekiančiais link jūros. Ši vieta buvo strategiškai svarbi gyvenvietė nuo pat Longobardų dominavimo laikų, tačiau ji buvo įkurta Lukos miesto mero Džiuskardo da Pietrasanta XIII a. viduryje. Pietrasanta visada pasižymėjo gyvybingu kultūriniu gyvenimu, greičiausiai dėl savo marmuro apdorojimo darbų, kurie prisišaukė į miestą meno ir kultūros atstovus, pradedant Mikelandželu Buonaročiu ir baigiant Boteru, Mitorajum ir Kalatrava. 

Žavingas miestelis yra pilnas prabangių vilų, išsidėsčiusių ant Toskanos kalvų iki pat jūros. Versilijos parkas, kartu su kaimynine vila ir baru “Romėnų mūšis”, yra pagrindinė sezoninės kultūros vieta, kurioje vyksta teatro spektakliai, parodos, debatai ir daug kitų renginių, ir kuri įgavo nacionalinės reikšmės kultūrinį pripažinimą.  Prabanga ir kultūra susilieja į elegantišką jūros ir kalvų,  meno ir pramogų, prestižinių vilų ir istorinių bažnyčių mišinį.