PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS, NUTOLĘS TIK KELIS KILOMETRUS NUO ROMOS

22 fotografija

Netoli nuo ypatingos istorinės ir gamtinės svarbos Monterano Gamtos Rezervuaro ir tik keli kilometrai nuo Bračiano ežero, stovi parduodama elitinė vila, ypač žavinti, nes yra apsupta nuostabaus aplinkinio kraštovaizdžio.


Prašmatnaus nekilnojamojo turto, nutolusio tik kelis kilometrus nuo Romos, bendras plotas yra 200 kv.m., pskirtstyti per vieną aukštą. Namą supa 2 ha parko, gausiai apsodinto aukštaūgiais medžiais, krūmais ir gėlėmis. dalis žemės yra apsodinta vaismedžiais ir alyvmedžiais.


Parką papildo oranžerija, aptvaras naminiams gyvūnams ir gražusis baseinas, apsuptas žaluma, kur galima praleisti malonias atsipalaidavimo akimirkas. Ypač vertas dėmesio yra erdvus 130 kv.m. portikas, kuriame yra sodo baldai, kas sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą. 

Parduodamos vilos vidinės patalpos yra labai šviesios, nes daugelyje kambarių yra dideli langai ir durlangiai, kurie praleidžia šviesą, taip padarydami patalpas šiltomis ir jaukiai priimančiomis. Viloje yra erdvi atvira dienos zona, kurioje yra svetainė su židiniu, darbo kambarys ir valgomasis, iš kurio patenkmae į virtuvę. Naktinė zona susideda iš keturių miegamųjų, dviejų vonios kambarių ir sandėliuko. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Miestas: Roma 

Zona: Roma


Tipas: Vila Roma - parduodami elitiniai namai

Vidaus plotas: 330 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 2

 

Baseinas

Žemė: 2 ha

 

Lacijus – Roma: Roma km 45 - Bračiano ežeras km 10 – Viterbas km 45 - Čivitavekijos uostas km 25 – Castelgandolfo Golf e Country Club km 8 – SPA Termale "Il Bagnarello" km 4 - Romos Fiumicino oro uostas km 35 – Išvažiavimas autostrada: Magliano Sabina km 40.

Ref: 0204
Kaina: Iki 2,5 Milijono

aristokratinė vila

parduodam vila romoje
vila roma

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Roma

Lacijus – Roma: Pirmi gyventojai Canale Monterano, miestelyje netoli Romos, atsirado apie 1500 m., kuomet kai kurie Umbrijos ir Toskanos žemdirbiai emigravo iš savo esamų vietų tam, kad įkurtų naują gyvenvietę. Pavadinimas “canale” kilo nuo fakto, kad miestas buvo pastatytas aplink kanalą, kuris jį skyrė į dvi lygias dalis.

Istorija miestelio, esančio šalia Romos uosto, kur stovi elitinė parduodama vila, nepriklauso nuo šalimais esančio Monterano, kuris buvo įkurtas daug anksčiau, net prieš 22 amžius, etruskų. Romėnų miesto istorinis centras, nors ir yra viduramžių laikų, bet neturi reikšmingų paminklų. Kai Altieri nusipirko feudą, sukoncentravo visas savo investicijas šalimais esančio Monterano apstatymui. Tačiau tai nereiškia, kad Romos miestelis niekuom neįdomus: etruskų civilizacijos liekanos bei romėnų rankų darbo gaminiai, paverčia visą teritoriją labai įdomia tiek iš istorinės, tiek iš kultūrinės pusės. Įdomi taip pat ir gamtinė pusė, nes Canale Monterano miestas yra beveik visas apsuptas Monterano Regioniniu Gamtos Rezervuaru. 

Viena iš didžiausių Romos miestelio įdomybių yra taip vadinamas Palio delle Contrade, kuris vyksta rugpjūčio mėn. Šeši Canale Monterano rajonai (Centras, Cariola, Case Nuove, Castagno, Montevirginio ir Stigliano) varžosi dėl “Gonfalone” (vėliavos), kiekvienoje komandoje po keturis dalyvius. Jie bėga keliu į kalną, nešdami vaiką ypatingame konteineryje, vadinamu  “bigoncio” (Bėgimas su statine). Rugpjūčio mėnesį taip pat vyksta Žiedų turnyras, kurio metu su lazda reikia numušti žiedus, pakabintus ore, siekiant kuo daugiau jų užmauti. Šios varžybos buvo sugalvotos piemenų ant arklių, kuris primena kitą miestelio pramogą: Piemenų Riarto, kuris vyskta gegužės mėnesį su meistriškais žaidimais sėdint ant arklio, kaip pavyzdžiui Rožės Karuselė ir veršiuko gaudynės.