PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS GROSETE

20 fotografija

Apsupta Maremos kraštovaizdžio ramybės ir grožio, Grosete, stovi ši parduodama žavinga vila, kurios bendras plotas yra 600 kv.m., meistiškai restauruota, išlaikant ir tipiškas Toskanos užmiesčio namo charakteristikas. Vilą supa 10 ha žemės, kurioje auginami vynuogynai, vyno Morellino di Scansano DOCG gamybai.

Prašmatnus nekilnojamas turtas gali pasigirti strateginia padėtimi, nes yra netoli nuo Groseto jūros zonos ir nuo Ardžentarijaus, nuo kur galima nuplaukti į Džiljo, Džianutrio ir Elbos salas. Be to, būdama pačioje Maremos širdyje, prašmatni parduodama vila yra apsupta tipiška viduržemio augmenija, o taip pat ji yra šalia svarbių archeologinių etruskų vietų. 

Parduodama vila, esanti vos keli žingsniai nuo Ardžentarijaus, šiuo metu yra naudojama, kaip svečių namai ir siūlo erdvias, privačias ir elegantiškas patalpas, gerai prižiūrėtas, kuriose yra prestižinė apdaila bei prabangūs, tipiški Toskanos stiliaus, baldai.

Užmiesčio namas yra išsidėstęs per tris lygius. Į rūsį patenkame dėka vidinių laiptų, o jame yra treniruoklių salė, turkiška pirtis, du vonios kambariai, poilsio zona, bilijardo salė ir erdvus kaimiško stiliaus salonas. Pirmame aukšte yra viskuo aprūpinta medinė virtuvė, valgomasis, svetainė su židiniu ir prestižine apdaila, vonios kambarys ir  patalpos prižiūrėtojams t.y. trys miegamieji, du vonios kambariai ir darbo kambarys. Antrame aukšte yra šeši miegamieji su atskirais vonios kambariais, o trys iš jų taip pat turi ir mažą svetainę. Praturtina parduodamą prašmatnią nuosavybę privatus parkas su sodo baldais, jame yra du baseinai, vienas vaikams ir vienas suaugusiems su hidromasažu, pavėsinė ir barbekiu zona, kur galima organizuoti malonias vakarienes po atviru dangumi. Nuosavybę papildo 1200 kv.m. vyninė, kur gaminamas ir konservuojamas vynas.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Grosetas


Tipas: Toskanoje parduodamas užmiesčio namas - Vila Grosetas  

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha

 

Kambariai: 9

Vonios kambariai: 11

Svetainės: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 2

 

2 baseinai

Treniruoklių salė

Turkiška pirtis

Bilijardo salė

Vyninė

Vynuogynas: 10 ha

 

Toskana – Grosetas: Marina di Grosseto km 10 – Turistinis uostas Talomone km 15 – Ardžentarijus km 26 – Ardžentarijaus Golfo Klubas & SPA km 1 – Montalčino km 51 – Siena km 72 – Bolsenos ežeras km 101 – Roma km 181 – Pizos oro uostas km 111 – Autostrada: išvažiavimas Montiano km 3.

Ref: 0193
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatnūs namai parduodama

parduodama prestižinis nekilnojamas turtas
groseto vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Groseto kilmė siekia Viduramžius. Menki seniausi radiniai, iškasti kai kuriose miesto vietose, nėra pakankami įrodymai miesto etruskų ar romėnų kilmės. Nuo 803 m. rugpjūčio mėn. Šv. Džiordžio bažnyčia ir daugelis jos nuosavybių amžinos nuomos suteikimo nuosavybės teisėmis buvo perduoti Ildebrando degli Aldobrandeschi, kurio palikuonys buvo Grosetos Maremos grafai iki pat XII a. pabaigos. Taip prasidėjo Aldobrandeschi dominavimas, kurio metu Toskanos miestas pasiekė savo didžiausią galybę. Tuo metu, kai sklandė pirmosios miesto idėjos, vietovė 1151 m. prisiekė Sienai, su kuria XII a. metais nustatė susitarimus dėl druskos muitų. 1222 m. Aldobrandeschi suteikė piliečiams galimybę skelbti merą, tris patarėjus ir konsulus. Šio didžiojo triumfo metu paklusnumo Sienai aktas buvo nutrauktas. Siena atsiuntė 3000 vyrų ir tam tikros “geros manieros” atkūrė ištikimybę ir paklusnumą 1244 m. rugsėjo 1 d. Siena taip nušalino Aldobrandeschi, palikdama jiems  imperines privilegijas.

Maždaug po metų Grosetas, kur stovi nuostabi prašmatnioji vila, ir vėl tapo laisvu ir kovojo kartu su Florencija Monteaperti mūšyje; buvo vėl okupuotas, nuniokotas ir atskirtas nuo bažnyčios Clemente IV-ojo. Kai vėl atgavo nepriklausomybę, pasiskelbė respublika, kurią valdė Maria Scozia Tolomei, buvo apgulta Ludovico il Bavaro ir antipopiežiumi Nicola V 1336 m. ir galiausiai vėl buvo valdoma Sienos. Cateaux Cambresis traktato ir Sienos pralaimėjimo Florencijai dėka Medičiai Grosetą transformavo į tvirtovę. Buvo pradėtos sienos statybos, sukurtas l' Ufficio dei Fossi, nusausinamos vietovės ir pastatyti keliai. Tačiau Medičiai nepaisė Groseto ir jo žemių ir tik su  Lorenos atėjimu, dėka Pietro Leopoldo, Groseto provincija buvo atskirta nuo Sienos, buvo išrinkta valdžia ir išleisti nauji ekonominiai ir politiniai įsakymai. Ko pasekoje Groseto gyventojai buvo atskirti nuo Didžiosios Kunigaikštystės. Grosetas aktyviai kovojo dėl Italijos nepriklausomybės, kuomet Leopoldo Il paliko Florenciją. Buvo vienu iš daugelių mažų Italijos miestelių, ieškančių savo tapatybės.