Prašmatnus namas Rokamarėje

full screen
53 fotografija

Keli žingsniai nuo Groseto jūros, vienoje iš tipiškiausių ir išskirtiniausių Toskanos vietų, parduodamas šis žavus prašmatnusis namas.

Nekilnojamas turtas užima erdvų plotą, kurio 670 kv.m. yra išsidėstę per du lygius: pirmame aukšte ir rūsyje. Jį supa 9.000 kv.m. žemė, kur gausu žalumos, pačioje pušyno širdyje.

Pirmame prašmatnios vilos aukšte yra šviesus įėjimas, kuris veda į svetainę ir valgomąjį su virtuve, penkis kambarius ir septynis vonios kambarius bei į kitą virtuvę su svetaine. Rūsyje yra keturi miegamieji, keturi vonios kambariai, valgomasis, didelis darbo kambarys ir vyninė. Pro gražius pirmojo aukšto langus atsiveria žavus nuosavybės išorės vaizdas, kur vyrauja žaluma ir pušynas. Šioje nuošalioje vietoje galima mėgautis poilsiu saulėtoje aplinkoje.

Tikra šios elegantiškos rezidencijos įžymybė yra baseinas, kuris buvo suprojektuotas ir įrengtas ant vilos stogo, nuo kurio atsiveria žavingas 360° panoraminis vaizdas, - ideali vieta pabėgti nuo rūpesčių šiltomis vasaros dienomis, kai nesinori eiti prie jūros.

Išskirtinė vietovė, erdvus plotas, jūros artumas ir praktiškai išdėstytas vidinis plotas paverčia šią gyvenvietę idealia, ne tik kaip atostogų namas, bet ir kaip patogi šeimos gyvenvietė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas


Tipas: prašmatni vila su baseinu - vila prie jūros


Vidaus plotas:  670 kv.m.

Išorės plotas:  maždaug 9.000 kv.m.


2 lygiai

Rūsys: 293, 60 kv.m.

Pirmas aukštas: 375, 20 kv.m.

Portikai: 42,20 kv.m.

Pastogės plotas: 46,20 kv.m.


Rūsys: 4 kambariai, 4 vonios kambariai, skalbykla, valgomasis, darbo kambarys, vyninė

Pirmas aukštas: įėjimas, valgomasis, 2 virtuvės, 2 svetainės, 5 kambariai, 7 vonios kambariai


Baseinas ant stogo: 60 kv.m.


Toskana - Grosetas: Grosetas 30 km - Folonika 15 km - Orbetelas 50 km - Maremos gamtos parkas 40 km

Ref: 1052
Kaina: konfidencialios derybos

prašmatnūs namai

toskana
vilos grosetas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Rokamarė

Maremos pakrantės elitinė zona, - Kastiljonė dela Peskaja ir šalimais esančios apylinkės yra vis labiau trokštamos tų, kas trokšta prašmatnios vilos keli metrai nuo jūros. Išskirtinis turistų traukos centras 2005 m. netgi buvo apdovanotas Legambiente ir Touring Club dėl aplinkos kokybės. Ši Toskanos pakrantė yra iš ties optimali, aukštos prabangos ir vertės, vieta. 

Tipiškas viduržiemio klimatas, charateringa zonos augmenija ir skaidrus, peršviečiamas vanduo yra šios aukšto lygio vietovės stiprybės taškai. Pastaraisiais metais daugelis prašmatnių vilų  buvo pastatytos tam, kad išpildyti daugybės vietinių ir tarptautinių garsenybių užsakymus.