Prašmatnus namas prie Toskanos jūros

11 fotografija

Kastiliončelo - Livorno pakrantėje parduodamas prabangus užmiesčio namas su panoraminiu vaizdu į žavingą Toskanos jūrą ir jos gražiasias salas iki pat Montenero miško bei jo 2 ha laukinės gamtos. Livorne parduodamos vilos nuosavybė apima 8 ha žemės, iš kurių 3 yra aptverti, kad garantuotų gyvenvietės privatumą bei nuošalumą. Pagrindinė parduodamo komplekso struktūra yra antikinė prašmatni vila sodybos tipo, statyta XIX a. pabaigoje, kuri buvo kruopščiai restauruota bei joje vykdyti praplėtimo darbai.

Vila buvo pastatyta aukštos kokybės medžiagomis bei įrengta su prestižine apdaila. Pastatas yra dviejų aukštų su rūsiu, kuriame yra erdvi virtuvė su malkine krosnimi, vonios kambarys, techninė patalpa bei daugiafunkcinio naudojimo kambarys. Pirmame Toskanos gyvenvietės prie jūros aukšte yra portikas einantis per visą pastato sieną. Pirmo aukšto viduje yra dvi erdvios svetainės su malkiniais židiniais, valgomasis, didelė virtuvė su židiniu ir malkine krosnimi, kita svetainė, miegamasis ir vonios kambarys. Pirmame aukšte taip pat yra priestatas, į kurį patenkame tiek iš vidaus, tiek iš išorės, kuriame yra miegamasis, vonios kambarys ir svetainė. Antrame aukšte yra keturi miegamieji su privačiais vonios kambariais ir erdvi panoraminė terasa, nuo kurios atsiveria žavingas vaizdas į supantį kraštovaizdį. Vila yra apsupta gerai prižiūrimo sodo, kuriame yra  šimtamečiai medžiai, kaip pavyzdžiui ąžuolai, kiparisai, magnolijos, alyvmedžiai, vaismedžiai ir granatmedžiai. Čia taip pat yra dvi pavėsinės, mažas medinis namelis esantis ant medžio, kuriame yra dvivietė lova, pentankės laukas, paukštidė, keturi stabilūs marmuriniai stalai, žvyrkelis bei teniso kortai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: Vilos Toskana jūra - Vilos Livorne   

Vidaus plotas: maždaug 400 kv.m.

Išorės plotas: 8 ha

 

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Panoraminė terasa: 45 kv.m.

Sėjamoji: 4 ha

Sodas-parkas-vaismedžiai: 1 ha

Ąžuolų miškas: 1,8 ha

Alyvmedžiai (250 medžių)-daržas-vaismedžiai: 1,2 ha

Bendras žemės plotas: 8 ha

  

Toskana – Livornas – Kastiliončelas: Livornas km 20 – Piza km 50 – Termė km 35 - Forte dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 50 - Pizos oro uostas km 48 - Autostrada: A12 išvažiavimas Livornas km 12

Ref: 0295
Kaina: € 1.130.000

liukso klasės vila

parduodamas nekilnojamas turtas
antikinė rezidencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas - Kastiliončelas

Toskana - Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietė nuo IV a. pr. Kr. Kastiliončele dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.