Prašmatnus namas Florencijoje

12 fotografija
- 11 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Florencijos centre yra parduodamas šis elegantiškas ir prašmatnus butas, perdarytas iš prestižinės vilos pačioje Florencijos širdyje, buvęs senovinis vienuolynas, statytas XIII a., turintis pripažintą aukštą istorinę vertę. Prašmatniojo namo bendras plotas yra 710 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per tris lygius bei turi nuostabią 150 kv.m. terasą, iš kurios galima grožėtis Toskanos sostinės fantastiška panorama.

Paprastų medžiagų naudojimas ir atvirų erdvių išdėstymas, - yra pagrindinės charakteristikos, kurios paverčia šią palėpę stilinga buveine, bet tuo pačiu metu ji yra paprasta ir jauki. Paskutinės Toskanos vilos restauracijos metu didelis dėmesys buvo skirtas ne tik senovinių elementų restauracijai ir originalių elementų išryškinimui, bet ir jų vertės išlaikymui, dėka šiuolaikiškos architektūros ir atsinaujinančių medžigų, kaip stiklas ir plienas, bei balta spalva nudažytų sienų, grindų ir lubų. Tipiška šiam stiliui taip pat ir erdvi bei elegantiška atvira erdvė, esanti pirmame Toskanoje parduodamos palėpės aukšte, kurią praturtina šviesios sienos, dideli langai ir stoglangis, pro kurį patenka šviesa į apatinius aukštus. Šių elementų rezultatas yra ideali senovės ir šiuolaikiškumo kombinacija, išskirtinė sąjunga tarp vidaus dizaino paprastumo ir senovinių struktūrinių elementų tvirtumo.

Rūsyje yra du erdvūs daugiafunkciniai kambariai, o pirmame aukšte yra aprašyta atvira erdvė su stiklinėmis grindimis bei kolonomis ir antikinėmis arkomis, kur yra įsikurusi svetainė. Šiame aukšte taip pat yra virtuvė, du vonios kambariai ir vienvietis, taip pat parduodamas, butas, kuriame yra miegamasis ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra du susijungiantys miegamieji atskirti biblioteka ir slenkančiomis durimis ir, žinoma, gražioji terasa su stiklinėmis grindimis, dalinai atidaroma.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prašmatnūs butai  - Toskanos vilos

Išorės plotas: 710 kv.m. 

Vidaus plotas:  150 kv.m. terasos

 

Kambariai: 3

Svetainė: 1

Vonios kambarys: 3

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnai km 48 - Montekatini Termės km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0354
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos sienoje

parduodami butai
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.