Prašmatnus namas ant Florencijos kalvelių

28 fotografija

Ant kalvelės, kuri juosia žaviąją Florenciją, Toskanos širdyje, stovi šis sodybų kompleksas, susidedantis iš tipiško trijų aukštų Toskanos užmiesčio namo ir dviejų priestatų. Šiuo metu parduodamos Florencijoje nuosavybės bendras plotas yra maždaug 500 kv.m., o ją supa 3 ha žemės, kurioje atsispindi tradicinis Toskanos laukų peizažas: žemė turtinga kiparisais, alyvmedžiais, kaštonmedžiais, ąžuolais ir vynuogynais. Vertas dėmesio ir nuostabus panoraminis vaizdas, kuriuo galima mėgautis nuo prašmatnaus namo, esančio ant Florencijos kalvelių.

Pirmajame namo aukšte yra virtuvė su antikiniu židiniu ir dvi svetainės sujungtos tarpusavyje arka, viena iš svetainių yra praturtinta dideliu židiniu, kambarys su vonia ir skalbykla. Vidinės patalpos yra su sijinėmis lubomis, apstatytos baldais bei su medine apdaila, kas sukuria  jaukią ir šiltai malonią tradicišką Toskanos užmiesčio namų paprastumo aplinką. Lipdami akmeniniais laiptais patenkame į antrą aukštą, kuriame yra bilijardo salė su sijinėmis lubomis bei molinių plytelių grindimis,  du kambariai įrengti tuo pačiu kaimišku stiliumi bei vonios kambarys. Nuo čia keli laipteliai veda į viršutinį aukštą, kur yra kambarys ir vonia. Vidinė siena atskiria gyvenvietę nuo prižiūrėtojo patalpos, kurioje yra valgomasis, virtuvė, kambarys ir vonia. Parduodamos vilos nuosavybę papildo priestatas, naudojamas kaip įrankių sandėlys, oranžerija bei baseinas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Užmiesčio namas Toskana parduodamas - Parduodamos vilos  

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha

 

Kambarys: 5

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Oranžerija

Baseinas


Toskana – Florencija: Florencija km 15 – Arecas km 56 – Siena km 79 - Piza km 93 - Luka km 95 – Viaredžio km 118 – Terminis parkas tamerici km 49 - Dante Alighieri Golf & Country Club km 8 - Florencijos oro uostas km 21 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Sud km 10.

Ref: 0294
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vyno gaminimo įmonė

prašmatnūs namai
vyno rūsys

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: Pirmieji teritorijos valdovai buvo kilmingieji Quona, kurių valdymas dokumentuojamas nuo XI a. Jie apsigyveno Florencijoje XII a. pabaigoje ir 1207 m. pardavė Florencijos vyskupui didelę dalį savo valdomų teritorijų. 1375 m. Florencija pastatė pilį Pontassieve žemėje strateginiu tikslu, kuri buvo pavadinta Šv. Angelo pilis; 1399 m. tam, kad padidinti naujos gyvenvietės svarbą, gyventojams buvo leista kartą per savaitę organizuoti turgų. Pradžioje teritorija buvo vadinama Šv. Angelo pilis, tačiau vėliau buvo pervadinta į Ponte a Sieve (tiltas virš Sieve upės), dėl tilto svarbos, kuris, nuo neatmenamų laikų daug kartų sugriautas ir vėl atstatytas, tarnavo pasiekti antikinį kelią, kuris jungė Florenciją su Mudželu, Kazentinu ir Arecu. Aplink tiltą spontaniškai iškilo pirmieji namai, kurie vėliau išaugo į miestelį Toskanoje, nutolusiu 10 km nuo Florencijos, kuris buvo apačioje po pilimi, pastatytos Florencijos gyventojų. 

Miestelis šalia Florencijos iki XVIII a. pabaigos nepasižymėjo stipriu vystymusi, kuomet kunigaikščio dėka buvo atidaryti nauji keliai į Kasentino per Konsumą, o vėliau per Romaniją, kertant San Godencą: tuo metu Pontassieve stipriai išaugo. Naujas impulsas buvo 1859 m. pastatytas Florencijos-Romos geležinkelis. Paskutinio karo metais Toskanos miestelis, esantis 10 km nuo Florencijos, kur stovi žavingas, elitinis namas, dėl geležinkelio mazgo svarbos stipriai nukentėjo ir buvo beveik visiškai sugriautas, taigi šiuolaikinis vaizdas yra didele dalimi buvusio grožio rekonstrukcijos rezultatas.