PRAŠMATNUS KOMPLEKSAS KJANTI REGIONE

10 fotografija

Kjanti regione, Florencijos dalyje, tarp vynuogių eilių ir sidabrinės žalumos alyvmedžių, - peizažas, į kurį žiūrint pasimeta žvilgsnis, - stovi ši prabangi žemės ūkio sodyba, šiuo metu parduodama, kartu su  40 ha žeme, o jos bendras plotas yra 1400 kv.m.

Prašmatni sodyba, parduodama Kjanti regione, susideda iš pagrindinio gyvenamojo pastato, t.y. prašmatnios vilos, statytos XIV a. Ji yra išsidėsčiusi per tris aukštus, o jos bendras plotas yra 900 kv.m., kartu su antikiniais rūsiais ir vynine. Kiti trys pastatai, kurie sudaro parduodamą Florencijoje objektą, yra: tipiška trijų aukštų Toskanos troba, kurios bendras plotas yra 270 kv.m., statyta XIX a. vid.; žemės ūkio daržinė, kurios bendras plotas yra 150 kv.m. ir kurią galima dalinai nugriauti ir perstatyti; ir buvusi kepykla, kurios bendras plotas yra 80 kv.m., kuriai numatytas perdarymo į prašmatnią gyvenvietę projektas. 

Žemės ūkio paskirties žemė yra vientisa, kurią sudaro įvairių rūšių vynuogynai, iš kurių gaminamas aukštos rūšies vynas. Vynuogėmis apsodintoje žemėje, beveik14 ha yra Chianti Docg vynuogių rūšies, iš kurių 2 yra gryna Sangiovese rūšis, 1 - Cabernet Sauvignon, 1 - Montepulciano ir Teroldego; o likę 4 ha  yra apsodinti IGC Toskana. 7 ha yra apsodinti alyvmedžiais, iš viso 1500 medžių, 2 ha buvusio vynuogyno, kuris gali būti apsodintas, jeigu bus išpirktos teisės, ir likę 14 ha yra miškai bei sėjama žemė. 

Yra projektai pastatų perdarymui į gyvenamą kompleksą bei baseino ir teniso kortų statybai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamos vilos Florencijoje - parduodama žemės ūkio įmonė 

Vidaus plotas: 1400 kv.m.

Išorės plotas: 40 ha

 

Pagrindinė vila - 900 kv.m.

3 aukštai su rūsiu

ir vynine

Troba - 270 kv.m.

trijų aukštų

Daržinė - 150 kv.m.

Buvusi kepykla - 80 kv.m.

Žemė 40 ha iš kurių:

13,7 ha Chianti DOCG vynuogės

 1   ha Cabernet Sauvignon

 1   ha Montepulciano ir Teroldego

 3,3 ha IGT Toskana

 7   ha alyvmedžių su 1500 medžiais

 2   ha buvusio vynuogyno

14   ha miškai ir sėjama žemė

 

San Gimignano 16 km - Čertaldo 7 km - Florencija 30km - Voltera 35 km - Siena 40 km - Golfo Klubas 18 km - Florencijos oro uostas 32 km - Autostrada išvažiavimas Firenze sud 15 km

Ref: 0178
Kaina: € 2.900.000

parduodamas prašmatnūs namai

žemės ūkio įmonė toskana
groseto vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toscana – Florencija – Kjantis: Šioje teritorijoje aptinkame spalvų ir kvapų harmoniją, kuri atsikartoja ir vynuose. Senovės kaimelis Fiano, kur yra ši prabangi vila, iš pradžių buvo vadintas Alfiano, nes priklausė kilniai Alfani šeimai iš Florencijos. Jis yra įsikūręs ant kalno viršūnės, kuris skiria Valdelsą nuoValdipesos. Parduodama prašmatni vila priklauso tam pačiam savininkui nuo 1940 m. Koplyčia, vila su arklidėmis, aliejinė ir rūsiai, kartu su kitais pastatais, stovi kaimelio gylumoje ir yra apsupti vynuogynų ir alyvmedžių ūkių, kurie eina išilgai kelio, vedančio į Čertaldo. 

Peizažą su lygiomis augalų eilėmis, kertančiomis kalvotą kraštovaizdį, pagyvina senovinės sodybos, aukšti kiparisų medžiai, ne visada sugrupuoti, vingiuoti balti keliai ir romėnų bažnytėlės.

Čia, kaimelyje netoli Florencijos, apsuptam nuostabiu peizažu, greitai perpranti šios Toskanos teritorijos esmę: žemė, kuri dėl savo išsidėstymo, klimato ir geologinės kilmės, yra skirta patiekti pačios aukščiausios kokybės produkciją ir rodos savaime bendradarbiauja gaminant vyną, puikiai suvokiant, kad tik sinergija tarp antikinių žinių ir techninių pasiekimų, įsiklausymas į praeitį ir atvirumas dabarčiai veda prie trokštamų rezultatų.