PRAŠMATNUS APARTAMENTAS LUKOS CENTRE

14 fotografija

Parduodama žavinga mansarda, esanti Lukos istorinio centro širdyje, du žingsniai nuo Šv. Martyno katedros. 

Prestižinis parduodamas Lukoje apartamentas yra tipiškoje aristokratinėje, neseniai restauruotoje, Toskanos viloje, o jo bendras plotas yra 80 kv.m.

Prabangi nuosavybė yra išsidėsčiusi per du aukštus, tiksliau ketvirtame ir penktame vilos aukšte, į kuriuos patenkame lftu. 

Ketvirtame aukšte yra įėjimas, vonios kambarys, miegamasis, o penktame - svetainė ir virtuvėlė. 

Šiame paskutiniame aukšte yra dideli langai iš visų keturių pusių, kas atveria puikų vaizdą į Lukos centrą su gerai matomu S. Michele katedros angelu ir Bokštu delle Ore.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Prabangūs namai - vilos Luka

Vidaus plotas: 80 kv.m. 


Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 1

 

Toskana – Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 4 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas Lappato 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km -Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km.

Ref: 0159
Kaina: Iki 2,5 Milijono

aristokratinė vila

country namas
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.