PRAŠMATNUS APARTAMENTAS FLORENCIJOJE

16 fotografija

Pačiame Florencijos centre, netoli Katedros, Valdovų aikštės (Piazza della Signoria) ir Respublikos aikštės, parduodamas gražus prestižinis apartamentas, maždaug 110 kv.m., esantis antrame istorinio pastato aukšte, Toskanos sostinės širdyje. 

Prabangusis parduodamas nekilnojamas turtas pasiekiamas liftu ir yra išsidėstęs per vieną aukštą. Prie įėjimo yra koridorius, kuris veda tiesiai į erdvią, subtiliai įrengtą svetainę su raudonomis užuolaidomis ir auksiniais damastais. Čia yra didelis langas, kuris išeina į gražųjį miestą, mediniai laiptai, kurie veda į sofa ir mažu žaidimų staliuku apstatytą palėpę.

Prašmatnaus namo, parduodamo Florencijos centre, dienos zona yra papildyta vonios kambariu ir įrengta virtuve, į kurią patenkame per medines ir matinio stiklo stumdomas duris. Mažas prieangis veda į nakties zoną, kur yra vonios kambarys, sandėliukas, trys miegamieji, iš kurių du yra su  elegantiškai sofomis ir mažais staliukais apstatytomis palėpėmis. 

Objektas yra įrengtas su prašmatnia apdaila ir baldais, su pakabinamom lubom, dekoruotom rankiniu būdu, klasikiniu Florencijos vėlyvojo XVIII a. stiliumi, tipišku daugeliui Toskanos vilų.

Parketinės grindys ir sienos, išdažytos su kempine kremine ir žydra spalvomis, suteikia aplinkai šiltumo ir jaukumo.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamas prabangus nekilnojamas turtas  - Toskanos vilos  

Vidaus plotas: 110 kv.m.

 

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 1

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 1


Toskana - Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetonės kalnas km 48 - - Florencija km 2 - Montekatini termės km 35 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0194
Kaina: € 690.000

parduodamas elitinis namas

pilis toskana
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu.