Prašmatnūs namai prie jūros, Monte Argentario

full screen
49 fotografija

Tik keli žingsniai nuo jūros, Monte Argentario, stovi šis parduodamas žavingas prašmatnusis namas su nuostabiu panoraminiu vaizdu. Vieta, be abejonės, yra viena iš išskirtiniausių visoje Toskanoje, vertinama dėl kraštovaizdžio, jūros ir saulėlydžių grožio.

Vila yra trijų aukštų, o jos bendras plotas 347 kv.m. Įėjus, pirmame aukšte yra didelė svetainė su kampiniu židiniu, paskui valgomasis, didelė virtuvė ir nuostabi terasa su vaizdu į jūrą, iš kurios patenkame į sodą. Pirmame aukšte taip pat yra du dviviečiai miegamieji ir du kambariukai, taip pat du vonios kambariai. 

Vidiniai laiptai veda į antrą aukštą, kur yra salonas su vonios kambariu, kita panoraminė terasa ir verandos zona. 

Sodo lygmenyje yra virtuvė su valgomuoju, svetainė ir vyninė.  

Panoraminis sodas supa šiuos svajonių namus prie jūros, o jo bendras plotas yra 4.000 kv.m. Jis yra išties užburiantis ir puikiai prižiūrėtas, o keliaaukštė struktūra jį paverčia mažu lauko dizaino šedevru. Čia vyrauja viduržemio augmenija, krūmai ir gėlynai, dekoratyvinės gyvatvorės ir  aukštaūgiai medžiai.

Prašmatnioji buveinė yra tikra ramybės oazė, esanti tik keli žingsniai nuo jūros, puikiai išsidėsčiusi saulėje, kas garantuoja malonų visų patalpų apšvietimą.

Nuosavybę papildo privati automobilių stovėjimo aikštelė, kur telpa šeši-septyni automobiliai. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Vieta: Monte Argentario


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 347 kv.m.

Išorės plotas: 4.000 kv.m.

 

3 aukštai

Pirmas aukštas: įėjimas, svetainė, valgomasis, virtuvė, panoraminė terasa, du dviviečiai kambariai, du vienviečiai kambariai, du vonios kambariai

Antras aukštas: salonas, vonios kambarys, terasa, veranda

Sodo aukštas: virtuvė, valgomasis, svetainė, vyninė

Panoraminis sodas


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelo 4 km - Toskanos archipelago salos 20 minuti - SPA 1 km - Golf Club 5 km - Romos oro uostas 90 km

Ref: 1099
Kaina: Iki 2,5 Milijono

monte argentario

prašmatnūs namai prie jūros
prašmatni vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Pirmos istorinės žinios apie Argentarijo ateina iš Strabone, kuriose Argentarijo aprašomas kaip sala, kuri vėliau prisitvirtino prie Tirėnų jūros pakrantės, dėka Feniglia ir Giannella kopų, susiformavusių dėl jūrinių srovių atgabentų nuolaužų sankaupų. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujiantiems jūra, iš kurių įžymiausias buvo piratas Khair ad Din, vadinamas Raudonbarzdžiu. Ispanams tenka garbė greito Argentarijo pavertimo į galingą karinę gyvenvietę su grėsmingu gynybiniu kompleksu, kuris savo kiekybe ir kokybė buvo didžiausias visoje Toskanoje: taip gimė “Fortų” šalis.

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės - Ansoniko - ir - Riminese. 

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti daugybe vilų, priklausančių garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos. Tačiau pats garsiausias asmuo, kuris daugiau nei bet kuris kitas paliko neišdildomą pėdsaką šiose vietose, yra muzikantas Pučini, kuris būtent Argentarijo sukūrė kai kuriuos iš savo šedevrų.