Prašmatnioji vila su baseinu ant Florencijos kalvelių

full screen full screen video
73 fotografija

Keli kilometrai nuo Florencijos miesto, apsupta Toskanos laukų žalumos, yra parduodama ši žavioji prašmatni vila su baseinu.

Tai prašmatnus ir modernus kompleksas, pastatytas tradiciniu Florencijos stiliumi, kuris susideda iš dviejų pastatų, kurie dalinasi dideliu ir įspūdingu baseinu, nuo kurio atsiveria panoraminis vaizdas. Baseinas apsuptas grįstu solariumu su gultais ir gerai prižiūrėtos vejos, kur gausu gėlių. Šiuose svajonių namuose yra daugybė terasų. Pagrindinei vilai priklauso erdvi dengta terasa pirmame ir antrame aukštuose, abi įrengtos skoningai, su deginimosi lovytėmis, gultais ir skėčiais nuo saulės tam, kad būtų galima jaukiai praleisti laiką lauke. Dengta lodžija yra ideali pietauti gaivoje. 

Į galingą buveinę patenkame pro erdvų pagrindinį įėjimą, kuris veda į didelį atvirą saloną, už kurio yra virtuvė ir valgomasis su dideliu stalu aštuoniems žmonėms. Valgomojo centre yra apskritas židinys ir fotelis, o kairėje yra liftas, kuris mus nukelia į paskutinį gyvenvietės aukštą. Atviro salono kairėje yra koridorius su ovalinėmis kolonomis, kuris veda į dvigubą miegamąjį, įrengtą šiuolaikiniu stiliumi, kur yra ir sauna bei hidromasažinė vonia, ir į kitą kambarį. Šį aukštą papildo puikiai įrengta skalbykla. 

Viršutiniame aukšte yra praeinamasis kambarys su įmūryta spinta, iš kurio patenkame į šviesų dvivietį kambarį, kur yra lova su baldakimu jaukiais, baltos spalvos atspalviais.

Į šalia esantį pastatą patenkame per dvi dideles stiklines duris, kurios yra pagrindiniame salone su sofomis ir senoviniu židiniu.

Užpakalinėje dalyje yra pagrindinė virtuvė ir valgomasis, kur telpa iki aštuonių valgytojų. 

Sraigtiniai laiptai veda į antrą aukštą, kuris yra viršutinio sodo lygmenyje: iš čia laiptai veda į baseino zoną. Čia yra žavi svetainė, valgomasis su virtuvėle, salonas ir pereinamasis kambarys, kuris veda į du miegamuosius, abu su medinėmis grindimis ir durlangiais, pro kuriuos galima išeiti į terasą ir mėgautis žavingu kalvelių vaizdu. Pakilus į mansardą aptinkame dvigubą miegamąjį su dviem terasomis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija 


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 890 kv.m.

Išorės plotas: 6.000 kv.m.


2 aukštai

13 kambariai

4 vonios kambariai

Baseinas: 16x6,5 m

Soliariumas

Panoraminės terasos

Priestatas


Toskana - Florencija: Florencija 30 km - Pratas 60 km - Pistoja 80 km - Siena 100 km -  Luka 118 km - Piza 126 km - Bolonija 118 km

Ref: 1188
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vilos toskana

prašmatnūs namai florencija
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.