Prašmatni vila Venete

30 fotografija

Esanti regioninio parko Euganei Kalvų vakariniame šlaite, tarp antikinių Veneto vilų, ši gražioji senovinė rezidencija išsiskiria savo nuosaikia XVI. a elegancija. Iš pradžių ji buvo erdvesnio gyvenamojo komplekso dalimi, kuriam priklausė taip pat ir oratorija,  svirnas, prižiūrėtojo namas, svečių namai ir karvelinė, kurie bėgant amžiams iš pradžių buvo apleisti, o vėliau eliminuoti. Šiandien šis prestižinis nekilnojamas turtas, esantis Padujos apylinkėse, yra stačiakampio formos prestižinės patricijų architektūros pavyzdys. Jis yra dviejų aukštų su palėpe, o jo bendras plotas yra 1.210 kv.m.

Vertinga XVI a. paladijaus veranda su septyniomis balto akmens kolonomis, kurios remiasi į tokius pačius stovus, užima rezidencijos pietvakarius, - tai tipiškas to meto Veneto architektūros sprendimo pavyzdys, kuris buvo naudojamas šioje struktūroje. Lodžija, esanti priešais pagrindinio pastato viršutinio aukšto fasadą, susideda iš penkių tinkuotų plytinių kolonų su joniniu kapiteliu, - tai kita vertinga demonstracija to laikmečio stiliaus įtakos šiai konstrukcijai. Į lodžiją galima patekti iš vidaus arba iš parko išoriniais laiptais, kurie turi paprastus, bet elegantiškus turėklus su stulpeliais iš Vičencos akmens. Lodžijos vidus yra pilnai dekoruotas: lubos yra dekoruotos grotesko freskomis, o ant sienų yra kriauklės formos dekoratyvinės detalės. Vilos vidaus patalpos taip pat yra kruopščiai dekoruotos XVI a. Veneto mokyklos žavingomis freskomis, o kesoninės medinės lubos su dekoruotomis sijomis. Stilingos vidaus apdailos detalės ir antikiniai baldai prisideda sukuriant elegantišką ir aristokratišką aplinką. 

Šią parduodamą, prašmatnią ir žavingą vilą supa 5 ha žemės, kuri dalinai yra apsodinta vynuogynais, iš kurių gaminamas vertingas vynas.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Paduja


Tipas: Vilos Venetas - Prestižinis nekilnojamas turtas Paduja

Vidaus plotas: 1.210 kv.m.

Išorės plotas: 5 ha


Vila: 960 kv.m.

Kambariai: 7

Vonios kambariai: 5

20 patalpų


Priestatas: maždaug 250 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Teniso kortai

Žemė: 5 ha


Venetas – Paduja: Paduja km 21 -Vičenca km 30 - Venecija km 68 - Rovigo km 39 - Golfo Klubas km 5 - SPA km 10 - Venecijos oro uostas km 70 - Autostrada: išvažiavimas Monselice km 20.

Ref: 0373
Kaina: Nuo 5M iki 10M

paladijaus veneto vilos

istorinės rezidencijos
prašmatnios gyvenvietės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Paduja

Venetas – Paduja: Prestižinė parduodamos prašmatnios vilos vieta, - Paduja, jau pradedant nuo XI a. prieš Kr. buvo viena iš svarbiausių Romėnų kolonijų, o kitame amžiuje tapo laisvu miestu, kur virė guvus ekonominis, kultūrinis ir religinis gyvenimas. Miesto, esančio 20 km nuo Venecijos, išvaizda susiformavo XIII a., kai buvo įkurtas Universitetas ir pastatyti Ragione rūmai bei pirmoji miesto siena. XIV a. valdant Carrarese, Veneto miestas pasiekė aukščiausią politinio, karinio ir kultūrinio prestižo tašką ir tuo metu į Padują pradėjo plaukti rašytojai ir menininkai iš visos Italijos. Po to, kai XVI a. buvo prijungta prie Venecijos respublikos, Paduja pakeitė savo išvaizdą išdygus naujiems valstybiniams rūmams, bažnyčioms ir naujai miesto sienai su įtvirtinimais. Iki šiol Paduja lieka elegantišku ir diskretišku miestu, kurio istoriniame centre tvyro viduramžių atmosfera su žaviausiu istoriniu ir meno palikimu. Istorija ir menas atsispindi taip pat ir daugybėje Padujoje ir jos apylinkėse parduodamų prašmatnių vilų. 

Apie gyvybingą kultūrinį ir komercinį gyvenimą mieste, netoli nuo Venecijos rodo ir Caffè Pedrocchi įkūrimas 1831 m., kuri tapo intelektualų ir politikų, kurie palaikė nepriklausmybės judėjimą prieš Austrijos imperiją, susitikimų vieta. Išskirtiniame kultūros centre, - Padujoj, atsiskleidė įžymios asmenybės, kaip pavyzdžiui Pietro d'Abano - daktaras, filosofas, mokslininkas ir Sorbonos docentas; Petrarka, kuris į miestą atsinešė savo meilę Laurai; Lovato Lovati ir net Galilėjo Galilėjus, kuris miestą pavertė savo observatorija. Liudija apie išskirtinių menininkų buvimą Veneto miestelyje ir tokie darbai, kaip Scrovegni koplyčios XIV a. freskų ciklas, Katedra ir Krikštykla su Giusto de' Menabuoi freskomis, Šventojo kompleksas su nuostabiais XV a. Donatello darbais ir didžiojo renesanso laikotarpio Tiziano ir Andrea Mantegna darbai Koplyčioje Ovetari agli Eremitani.