Prašmatni vila su privačiu parku prie Madžiorės ežero

35 fotografija

Madžiorės ežero rytuose yra parduodama ši nuostabi prašmatnioji vila.

Nuosavybė stovi keli metrai nuo pakrantės ir nuo jos atsiveria išskirtinė ir vienintelė pasaulyje panorama: ežeras, kuris pasirodo visa savo didybe.

Rezidencijos bendras plotas yra maždaug 1.400 kv.m., kuris yra išsidėstęs per keletą aukštų.

Rūsyje yra dvi virtuvės, penki kambariai, vyninė ir dvi tavernos; pirmame aukšte yra įėjimas, trys erdvios svetainės, ofisas, sandėliukas ir keturi vonios kambariai;  antrame aukšte yra dvi svetainės, veranda, trys miegamieji, didelė salė naudojama, kaip koplyčia, keturi vonios kambariai ir sandėliukas, trečiame aukšte yra nakties zona su septyniais miegamaisiais, kuriuose yra privatūs vonios kambariai, darbo kambarys, sandėliukas, o paskutiniame aukšte yra mansarda, keturi kambariai ir terasa.

Prie Madžiorės ežero parduodamą prašmatnią nuosavybę supa didelis 13.600 kv.m. parkas, kur yra privatus paplūdimys.

Priestatas yra naudojamas kaip prižiūrėtojo namas.

Tai yra išskirtinio lygio nekilnojamass turtas, vienoje iš žaviausių Italijos vietų, idealioje tiems, kas vertina žavingą kaštovaizdį, kuri siūlo Lombardija, ir kuris nuo šios prašmatnios vilos atsiveria visu savo gražumu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija

Provincija: Varese


Tipas: pilis - poilsiavietė - prašmatni vila


Vidaus plotas:  1.400 kv.m.

Išorės plotas:  13.600 kv.m.


4 aukštas + rūsys

Privatus paplūdimys

Prižiūrėtojo namas

Galimybė įsirengti baseiną


Lombardija - Madžiorės ežeras: Milanas 50 km - Torinas 80 km - Novara 60 km - Komo ežeras 44 km - Gardos ežeras 150 km. Milano Malpensa oro uostas 40 km.

Ref: 21012
Kaina: konfidencialios derybos

madžiorės ežeras

prašmatnios vilos madžiorės ežeras
prašmatni vila lombardija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Madžiorės ežeras

Madžiorės ežeras, kur stovi prašmatni vila, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje. Jo pakrančių zonoje klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami kasdien keičia jo veidrodinio atspindžio spalvą. 

Tai idealus klimatas tiems, kas nori gyventi čia, mūsų išskirtinėje prašmatnioje viloje. Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipų augalai ir gėlės, kurios paprastai auga tik subtropinėse zonose.

Čia vystėsi tokios veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veiklos, kurios išliko aktyvios ir iki šių dienų ir kurių dėka šiuo metu auga parduodamų prašmatnių vilų paklausa.