Prašmatni vila su priestatu Venecijoje

full screen
41 fotografija

Ši žavinga, prašmatnioji, parduodama vila yra rafinuota XVIII a. Veneto rezidencija, kuri liudija apie didžiąją tradicinę šio regiono architektūrą.

Esame Riviera del Brenta širdyje, vietoje, kur nuo XVI a. buvo pradėtos statyti įžymiosios Veneto vilos su nuosavais sodais, - Venecijos XVIII a. kilmingųjų vasaros rezidencijos. 

Kompleksą sudaro dvi struktūros: pagrindinis pastatas, kuris yra tipiškas šeimyninis namas, ir didelis dviejų aukštų priestatas, kuris naudojamas kaip svečių namai. Grakštus įvažiavimo kelias eina per itališką sodą ir aukštaūgių medžių giraitę iki daržo, priklausančio pagrindiniam namui. Žavingas istorinis parkas supa būstinę, esančią ramybės oazėje.

Išorės plotas yra maždaug 7.000 kv.m., o pagrindinės vilos ir  priestato vidaus plotas yra atitinkamai 745 kv.m. ir 500 kv.m. 

Didelė Antonio Gai statula praturtina prašmatnios rezidencijos kiemą, kartu su dviem senoviniais šuliniais, akmeniniu fontanu ir didelių molinių vazų kolekcija. 

Be abejonės, buveinė buvo suprojektuota ir pastatyta labai kruopščiai, kas matosi iš įvairių, tarpusavyje suderintų, kompleksinių bei praktiškų patalpų su iki šiol dar vertingais apdailos elementais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Provincija: Venecija


Tipas: antikinė vila - prašmatni vila


Vidaus plotas: 1.245 kv.m.

Išorės plotas: 7.000 kv.m.

 

Pagrindinė vila: 750 kv.m.

Priestatas: 500 kv.m.

Sodas

Apjuostas daržas

Fontanas

Senoviniai šuliniai


Venecija 15 km, Paduja 15 km, Trevizas 30 km, Vičenza 40 km, Kjodžija 35 km. Jesolo 35 km

Ref: 1059
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

viešbutis venecija

veneto vilos
parduodama prašmatni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Parduodama prašmatnioji vila yra netoli Venecijos, - išskirtinės, vienintelės tokios visame pasaulyje vietos, turtingos istorija ir menu, o taip pat žavinga architektūra bei gotikiniais rūmais. 

Miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė. Garsioji Bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją.

Visa Venecijos provincija yra garsi Italijoje ir už jos ribų dėka gausybės žavingų vilų, kurios buvo pastatytos praėjusiais amžiais šioje zonoje. 

Venecijos respublika, turinti tūkstantį metų istorijos, savo paveldu paliko taip vadinamą Veneto vilų civilizaciją, kuri valdė teritoriją: paveldą sudaro daugiau kaip 5000 vilų, kurios šiuo metu yra turistų mėgstami objektai ir tikri prašmatnūs brangakmeniai, kuriuos galima įsigyti.