Prašmatni vila su baseinu Romoje

39 fotografija

Romoje, ramioje ir prestižinėje gyvenamojoje zonoje, yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila su baseinu.

Nekilnojamas turtas yra trijų lygių, jo bendras plotas yra 500 kv.m. Į pirmą aukštą patenkame pro gražųjį portiką, kur yra patogios kėdės ir staliukai maloniam laiko praleidimui po atviru dangumi.

Įėjus yra erdvus prieangis, kuris veda į šviesią svetainę, paskui yra valgomasis, darbo kambarys, virtuvė, skalbykla ir trys vonios kambariai. Antrame aukšte yra trys miegamieji, trys vonios kambariai, erdvi drabužinė.

Rūsyje yra vyninė, sporto salė ir poilsio zona.

Parduodama vila yra puikiai restauruota kruopščia apdaila, erdvės yra išdėstytos praktiškai, gerai apšviestos ir jaukios.

Išorėje, 2.000 kv.m. parke, yra didelis baseinas, kur galima mėgautis karštomis vasaros dienomis nuošalioje ir privačioje vietoje.

Šalia pagrindinės vilos yra priestatas, kuris harmoningai integruojasi su visos nuosavybės struktūra bei spalvomis. Jis gali būti naudojamas, kaip svečių namas arba kaip aptarnaujančio personalo. 

Patogus automobilio garažas papildo šios prestižinės, tipiškos romėnų buveinės privalumus, kur galima gyventi mėgaujantis ir šio didelio miesto žavybėmis, ir šios žalios zonos ramybe bei  prabanga.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Roma


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas:  500 kv.m.

Išorės plotas:  2.000 kv.m.


Priestatas

3 lygiai

Pirmas aukštas: įėjimas, portikas, svetainė, valgomasis, darbo kambarys, virtuvė, skalbykla, 3 vonios kambariai

Antras aukštas: 3 kambariai, 3 vonios kambariai, drabužinė

Rūsys: vyninė, sporto salė, poilsio zona

Baseinas

Automobilio garažas


Lacijus - Roma. Fraskatis 18 km - Tivolis 27 km - Bračianas 34 km - Čivitavekija 60 km - Ostija Antika 20 km - Viterbas 66 km - Fiumicino oro uostas 24 km - Ciampino oro uostas 14 km.

Ref: 1049
Kaina: € 5.200.000

roma

prašmatnios vilos
vilos roma

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas.