Prašmatni vila su baseinu Arece

full screen
59 fotografija

Keli kilometrai nuo Areco, šiek tiek kalvingoje zonoje, elegantiškoje ir privačioje gyvenamojoje aplinkoje, yra parduodama ši prašmatni, neseniai statyta vila su baseinu.

Nekilnojamojo turto plotas yra maždaug 1.000 kv.m. ir jis šiuo metu yra padalintas į du gyvenamuosius vienetus, vienas didesnį, o kitą mažesnį, kuriuos galima lengvai sujunti į vieną nekilnojamąjį turtą, nes abu yra susiję.

Nuosavybė yra trijų lygių ir juose aptinkame: didesniame objekte, rūsyje yra taverna su virtuve, salė su židiniu, vyninė, saugykla, du vonios kambariai, skalbykla ir techninė patalpa. Pirmame aukšte yra virtuvė su valgomuoju, svetainė, darbo kambarys, bilijardo salė, sandėliukas ir gražioji lodžija. Antrame aukšte yra trys šeimyniniai miegamieji, trys vonios kambariai ir terasa. Čia taip pat yra puiki gyvenama mansarda.

Mažesniajame objekte, kuris susijungia su didžiuoju, yra taverna su virtuve, salė su židiniu, vonios kambarys ir skalbykla. Pirmame aukšte yra virtuvė su išėjimu į lodžiją, mažytė salė, vonios kambarys. Paskutiniame aukšte yra du šeimyniniai miegamieji ir du vonios kambariai.

Žavusis parkas, apjuostas tvora, visas žalias ir puikiai prižiūrėtas, gausiai apsodintas žydinčiais krūmais, supa parduodamą vilą. Jame yra didelis baseinas pupelės formos su soliariumu, gultais ir skėčiais nuo saulės bei šalia esančiomis persirengimo patalpomis. Čia auga dešimt alyvmedžių vazonuose, vaismedžiai bei sandėlys įrankiams. Patogus dengtas automobilių garažas papildo nuosavybę. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Arecas


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 1.000 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha


3 aukštai

5 miegamieji

8 vonios kmabariai

Baseinas pupelės formos

Persirengimo kambariai

10 alyvmedžiai vazonuose 

Vaismedžiai

Įrankių sandėlys

Dengtas automobilių garažas


Kortona km 36 – Čita di Kastelo km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Golf Club Casentino km 22 – Florencijos oro uostas km 90

Ref: 1209
Kaina: € 2.000.000

arecas

vilos su baseinu
vilos toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Areco, svarbaus Toskanos provincijos miesto, istorija yra pažymėta didelio pakilimo momentais. Valdomas turtingiausių ir įtakingiausių įvairių žymių to meto šeimų, miesto didžiausias pakilimas vyko XVI a., kuomet svarbiausi menininkai, kaip pavyzdžiui Giorgio Vasari (kurio, be viso kito, Logge rūmais galime žavėtis ir šiandien) pavertė Arecą svarbiu kultūriniu ir meniniu centru. 

Ir šiandien, miestas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.