Prašmatni vila su baseinu ant Pizos kalvelių

full screen
43 fotografija

Žavingoje vietoje, ant senovės viduramžių prekybinio kelio, kuris jungė Toskanos miestus: Pizą, Volterą ir Sieną, stovi ši žavinga, parduodama, XIX a. statybos vila.

Ji buvo puikiai restauruota 2004 m., naudojant išskirtines medžiagas ir apdailos detales, bei kruopščiai saugant istorinį, originalų vaizdą. Ši žavinga pagrindinė vila yra trijų aukštų su pastoge, o jos bendras plotas yra 600 kv.m.

Pirmame aukšte yra erdvus įėjimas, darbo kambarys, erdvi svetainė su dengta lože, valgomasis su virtuve ir elegantiški bei originalūs laiptai, vedantys į antrą aukštą.  Čia yra šeiminkų kambarys su vonios kambariu, persirengimo kambarys ir terasa bei trys miegamieji su dviem vonios kambariais. Trečiame aukšte yra du kambariai, vonios kambarys, valgomasis, svetainė su virtuve ir dvi terasos su nuostabiu panoraminiu vaizdu. Pastogėje yra dvi palėpės, vonios kambarys ir dar viena terasa. Krištolo ir plieno laiptai veda į bokštelį, esantį ketvirtame aukšte, šiuo metu naudojamą, kaip fitneso zona su kambariu bei vonios kambariu. 

Šiuos svajonių namus supa 5 ha žemės, kur yra vynuogynas, alyvmedžiai ir parkas, gausiai apsodintas aukštaūgiais medžiais. Sode buvo įrengtas gražus baseinas, puikiai derantis su supančia žaluma, o šalimais esanti teritorija buvo pritaikyta poilsiui lauke.

Nuosavybei priklauso didelis garažas, kur telpa pakankamai daug automobilių.

Ši istorinė prašmatnioji vila tarp minkštų Pizos kalvelių siūlo visus patogumus vienoje svajonių vietoje, tik keli kilometrai nuo pagrindinių Toskanos miestų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza


Tipas: antikinė vila su baseinu


Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 50.000 kv.m.

 

6 miegamieji

Baseinas

Privatus šulinys

Erdvi akmeninė išorinė terasa

Prabangi apdaila

Grindys iš Egipto alebastro

Video apsauga

Galimybė nusileisti privatiems malūnsparniams


Piza 40 km – Florencija 70 km – Jūra 45 km 

Ref: 1114
Kaina: € 3.500.000

vilos pizoje

toskana
istorinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Žymus Toskanos miestas, - Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.