PRAŠMATNI VILA SIENOJE

15 fotografija

Šis prabangi gyvenvietė, parduodama Sienoje, yra mažame Toskanos miestelyje, pačioje Chianti vyndarystės regiono širdyje. Ji susideda iš dviejų aukštų, kurių bendras plotas yra 400 kv.m. Ji iškilo dėka kruopštaus Toskanos pranciškonų parapijos bažnyčios, statytos XI a., restauravimo. 

Restauravimas, kuris buvo patvirtintas kultūros paveldo ir kraštovaizdžio priežūros institucijų, paliko nepaliestą žavingą senovinę išvaizdą dėka originalių akmeninių sienų, medinių sijų lubose, terakotos plytelių ir marmuro grindyse bei lubose, iš kurių kai kurios papuoštos kryžminiais skliautais romėniniu stiliumi. 

Tipiška palėpė padaryta iš neabejotinai šiuolaikinių medžiagų, tokių kaip stiklas, išpjautas lazeriu, grindinio šildymo, avangardinės architektūros elementų ir šiuolaikinio dizaino baldų. Visa tai susilieja į visišką harmoniją su arkomis, gerai matomomis plytomis ir skliautais iš plytelių, pabrėžiant šio vertingo namo unikalumą. 

Vidaus erdvės išdėstytos aplink atvirą centrinę erdvę pirmame aukšte: didelė erdvi svetainė, kurioje yra valgomasis ir televizoriaus kampas, aukštųjų technologijų virtuvė iš aliuminio, iš kurios patenkame tiek į dekoratyvinį išorinį sodą, tiek į skalbyklos patalpą. 

Tame pačiame pirmame aukšte yra ir miegamasis su klasikiniais Toskanos stiliaus elementais suderintais su stiklinėmis durimis bei chromoterapiniu dušu atskirame vonios kambarys. 

Antrame aukšte yra svetainė su terasa, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į Chianti regioną, ir du miegamieji, iš kurių vienas yra su atskiru vonios kambariu su hidromasažiniu dušu ir vonia, drabužinė ir papildoma patalpa, pritaikyta realizuoti trečiajam vonios kambariui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Siena 

Zona: Siena 


Vidaus plotas: 400 kv.m. 

Išorės plotas: 300 kv.m. 


Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 3 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė 300 kv.m. 


TOSKANA: Siena: 9 km - Florencija: 70 km - Arecas: 61 km - Etruskų pakrantė: 82 km - Montalcino: 48 km - Montepulciano: 47 km - Cortona: 57 km - Kazentino gamtos parkas: 31 km - Querciolaia senovinės termės: 11 km - Golf & Country Club: 3 km - Sienos oro uostas: 11 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze sud, paskui E78 išvažiavimas Monteriggioni 16 km 

Ref: 0078
Kaina: € 1.100.000

pilys florencijoje

parduodamos prašmatnios pilys
kaimiškas toskanos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana-Siena: Castelnuovo Berardenga kaimelys įsikūręs Ombrone upės aukštajame slėnyje, kurio peizažas susilieja su Kretos Sienos, yra piečiausia Chianti regione esanti gyvenvietė. Pilis buvo pradėta statyti Sienos Respublikos Didžiosios Tarybos sprendimu 1366 m. liepos 26 d. tam, kad apgintų save nuo priešų išpuolių ir jam buvo suteiktas Castelnuovo (Naujoji pilis) pavadinimas, taip atskiriant jį nuo šioje teritorijoje esančių senųjų tvirtovių, tokių kaip Arceno ir Valcortese. Pavadinimas Berardenga kilo iš kilmingos šeimos Ugurgieri della Berardenga, kuri iki tol valdė šį kaimelį.  Darbams vadovavo Mino Dei di Siena. Dar prieš darbininkams atliekant baigiamuosius apsauginės sienos darbus, jis buvo užpultas Giovanni Acuto, kurį finansavo Florencija. 

Toskanos miesto apgultis pasibaigė 1382 m. tvirtovės paėmimu ir jos apiplėšimu. Tačiau tai nesutrukdė, kad pilis grįžtų į Sienos rankas, kuri vėliau ją intensyviai gynė 1478 ir 1479 metais nuo amžinųjų priešų. Tik 1481 metais Siena nusprendė užbaigti įtvirtinimus ir įsteigti prezidiumą. Po kelerių metų, 1489 metais, grafo Francesco Landi išdavystė atidavė Castelnuovo į Florencijos rankas, tačiau po metų apgulties tvirtovė grįžo Sienai. Vėliau, 1511 metais, Castelnuovo, su naujais ir galingesniais įtvirtinimais, Sienos Respublikos buvo perleistas Belisario Bulgarini, kuris daugelį metų jam vadovavo. Vėliau buvo perleistas Bellannati, kuriam priklausė iki 1526 metų. Po metų, Toskanos Pilis grįžo į Sienos rankas; matė pražygiuojant Carlo Borbone ir jo karius; 1538 m. Toskanos pilyje netgi lankėsi popiežius Paulius III, kelionės į Nicą metu. Okupuota 1554 m. grafo Santa Fiora ir markizės Marignano karių, Sienos pilis po metų, žlugus Sienai, tapo Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės dalimi. Ir tik 1774 m., dėka Leopoldina reformos, Castelnuovo įgavo dabartinę teritoriją.