Prašmatni vila Romoje, Kasteli zonoje

59 fotografija

Ši parduodama vila yra aristokratinė rezidencija daugiau nei 1000 kv.m. ploto, esanti prestižinėje Romos zonoje Kasteli, pastatyta XX a. viduryje kilmingos amerikietės užsakymu. Tai yra tipiškas romėnų užmiesčio namas su prabangia apdaila. 

Kompleksą sudaro šeimininkų dviejų pagrindinių aukštų, sujungtų laiptais, vila, kiekvieno iš kurių plotas yra 750 kv.m. Rūsio plotas yra 550 kv.m., o paskutiniojo aukšto - 130 kv.m.

Ketvirtame prašmatnios rezidencijos lygyje yra panoraminė terasa, nuo kurios galima grožėtis įžymiaja Šv. Petro Katedra Vatikane. 

Kitas pastatas yra prijuntas prie pirmojo didele arka, jis yra vieno aukšto, o jo bendras plotas yra 190 kv.m.

Šių svajonių namų interjeras, švelniai tariant, yra kerintis, elegantiškas ir šviesus, su kruopščia apdaila ir apstatymu, puikiai prižiūrėtas. Didysis valgomasis primena prestižiškiausią restoraną.  

Prašmatnūs namai yra apjuosti dideliu, maždaug 4 ha parku, kur yra žavingas šimtametis ąžuolas ir maždaug šimtas šimtamečių alyvmedžių, iš kurių gaminamas puikus alyvuogių aliejus, bei teniso kortai.

Sode taip pat yra gražusis rožynas bei privati 80  kv.m. koplyčia.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Roma 


Tipas: prašmatnus užmiesčio namas


Vidaus plotas: 2.370 kv.m.

Išorės plotas: 4 ha


Pagrindinė vila: 2.180 kv.m. per 4 aukštus

Priestatas: 190 kv.m.

16 miegamųjų

3 svetainės

2 maži salonai

10 vonios kambariai

Kambariai su židiniais

Panoraminė terasa 

Privati koplyčia: 50 kv.m.

100 šimtamečių alyvmedžių

Teniso kortai

 

Lacijus – Roma. Fraskatis 18 km - Tivolis 27 km - Bračianas 34 km - Čivitavekija 60 km - Ostija Antika 20 km - Viterbas 66 km - Fiumičino oro uostas 24 km - Čiampino oro uostas 14 km.

Ref: 1107
Kaina: Nuo 5M iki 10M

roma

romėnų užmiesčio namai
parduodamos prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas.