Prašmatni vila prie Toskanos jūros

71 fotografija

Keli žingsniai nuo žinomos Tirėnų pakrantėje esančios paplūdimio zonos, stovi ši užburianti prašmatnioji vila prie Toskanos jūros. Rezidencija yra kalvingoje vietoje, nuo jos atsiveria unikali panorama, dovanojanti privatumą, nors ir yra  netoli nuo žinomiausių prestižinių vietovių, tokių kaip Kastiliončelas ir Bolgeris.

Pastats buvo pastatytas 2007 m., yra modernios, kruopščiai prižiūrėtos išvazdos. Vidaus plotas yra 310 kv.m., čia atmosfera yra jauki, o patalpos su kruopščia apdaila: prie pagrindinio įėjimo pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, žavi svetainė su židiniu, vonios kambariai; užlipus elegantiškais laiptais iš stiklo ir plieno į antrą aukštą aptinkame dvigubą svetainę, šeimininkų kambarį su vonios kambariu ir drabužine, du papildomus kambarius, vonios kambarį su Bizacos mozaika žydrais tonais sienomis.

Visos šios žavios Livorne parduodamos vilos grindys, išskyrus vonios kambario, kurios yra iš travertino, yra iš prestižinio parketo.

Aplink vilą driekiasi vešlus 10.000 kv.m. sodas, daugumoje susidedantis iš tvarkingos angliškos vejos. Jame be mažos techninės patalpos yra didelis baseinas su poilsio zona. Čia, elegantiškoje terasoje, įėjimas į kurią yra dengtas, galima vakarieniauti po atviru dangumi apsuptiems žaliosios panoramos.

Ši prašmatnioji vila siūlo visus moderniuosius patogumus nuosavybėje, esančioje tik keli žingsniai nuo jūros, kur galima mėgautis žalios, kalvotos vietovės komfortu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas: 310 kv.m.

Išorės plotas: 10.000 kv.m.


Parketo grindys

Vonios kambariai iš marmuro ir mozaikų

Vidiniai laiptai iš stiklo ir plieno

Šildomos grindys

Lauko pavėsinė su valgomojo zona

Sodas su angliška veja

Baseinas


Toskana – Livornas: Piza 19 km - Luka 40 km - Fortė dei Marmi 47 km - SPA 17 km - Golfo klubas 15 km - Hipodromas 2 km - Pizos oro uostas 16 km - Autostrada: A12 išvažiavimas Livorno 1 km.

Ref: 0959
Kaina: € 2.000.000

vila jūra

prašmatni vila livornas
vila jūra toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana - Livornas. Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. 

Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia ir Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.