Prašmatni vila prie Kaprio jūros

full screen
50 fotografija

Parduodama žavinga prašmatnioji vila su vaizdu į jūrą, esanti penkios minutės pėsčiomis iki Kaprio ir jo įžymiosios aikštės.

Nekilnojamas turtas stovi ypatingoje vietoje, su kvapą gniaužiančiu vaizdu į jūrą Neapolio įlankoje ir į įžymiasias tris jūros uolas. Nuosavybė yra lengvai pasiekiama automobiliu. Jai priklauso dvi patogios privačios automobilių stovėjimo vietos.

Į vilą patenkame laiptais, kurie veda į viršutinį antrąjį aukštą, kur yra didelė ir šviesi dienos zona, kuo puikiausiai įrengta virtuvė su valgomuoju, kur vyrauja tipiškos Kaprio stiliaus spalvos ir apdaila.

Paskui nulipame į nakties zoną, kur pirmame aukšte yra aštuoni miegamieji, kuriuose telpa 14 lovų, čia taip pat yra didelė panoraminė terasa ir žavus 500 kv.m. sodas.

Rūsyje yra salonas ir taverna su virtuve.

Parduodamos Kapryje vilos vidaus patalpos yra nuosaikaus ir elegantiško stiliaus, apstatytos antikiniais baldais, kurie kuo puikiausiai derinasi su vyraujančia balta spalva, tipiška salos architektūros spalva. 

Be abejonės vieta, kur stovi parduodami svajonių namai, yra ideali, nuo kurios atsiveria  peizažas, įžymus dėl savo gamtos grožio visame pasualyje: nuo čia galima žavėtis Marina Grande, Neapolio įlanka, Vezuvijum, trimis jūros uolomis. Taip pat čia galima pajausti šios salos, nuo seno įžymios, kaip pasaulietiškumo ir prestižo rojus, prabangą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Kampanija

Miestas: Kapris


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 400 kv.m.

Išorės plotas: 500 kv.m.

 

12 patalpų

8 kambariai

7 vonios kambariai

2 virtuvės

Panoraminė terasa

Pavėsinė

Sodas su terasomis

Vaizdas į jūrą

Privačios automobilių stovėjimo 2 vietos

 

Kapris: Neapolis 45 min - Sorentas 40 min - Pozitanas 40 min - Iskija 20 min - Pročida 25 min - SPA 1,5 km - Country Klubas 1,8 km - Neapolio Golfo Klubas 25 km - Marina Grande Uostas 2 km - Naepolio oro uostas: keltas iš Marina Grande 1 h.

Ref: 1142
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatnios vilos kapryje

kapris
vilos prie jūros

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kapris

Kaprio sala, kur yra nuostabi prašmatni vila su vaizdu į jūros uolas, tai sala Neapolio įlankoje ir tai yra viena iš vaizdingiausių ir labiausiai lankomų Italijos vietų. Esanti prieš Sorento pusiasalį, ji yra įžymi savo grožiu ir reputacija nuo pat antikinių laikų, įskaitant Virgilijų, kuris savo Eneidoje ją susiejo su Uliso ir Sirenų legendomis. Dar ir šiandien sala pritraukia gausybę lankytojų, kurie žavisi kvapą gniaužiančiomis panoramomis. Iš pradžių Kaprio sala buvo dalis Sorento pusiasalio, po kiek laiko buvo dalinai apsempta jūros ir atskirta nuo kontinento. Šiai dienai atspindi sudėtingą morfologinę struktūrą, su vidutinio dydžio viršūnėmis ir plačiom vidinėm aukštumom, iš kurių pagrindinė vadinama "Anacapri".

Kaprio salos pakrantė yra iškarpyta daugybės urvų (grotų), užutekių, įrėmintų stačiomis uolomis. Grotos, pasislėpusios po uolomis, buvo naudojamos romėnų epochoje kaip šventyklos ištaigingų vilų, kurios buvo čia statomos imperijos laiku. Pati įžymiausia yra be abejonės Grotta Azzurra (Žydroji grota), kurios stebuklingi šviesos efektai buvo aprašyti daugybės rašytojų ir poetų. Charakterizuoja Kaprį ir įžymios Faraglioni, mažos uolų salelės netoli nuo pakrantės, kurios sukuria įspūdingo bei neįtikėtino vaizdo efektą, kuriuo galima žavėtis nuo parduodamos mansardos terasos. Kapryje yra daugybė augalų ir gyvūnų rūšių, kai kurios endeminės ir retos, kaip Faraglioni driežas, kuris gyvena vienoje iš trijų jūros uolų (faraglioni).