PRAŠMATNI VILA PRIE JŪROS TOSKANOJE

17 fotografija

Ši vila, apsupta žalumos, yra ekskliuzyvinėje gyvenamojoje Livorno zonoje, netoli nuo centro, prie jūros bei šalia slidinėjimo trasų. Vienas žinomiausių Italijos modernaus periodo architektų ir skulptorių, realizavo šią nuostabią vilą moderniu stiliumi 20-30 metais, kurios bendras plotas yra 375 kv.m. Ji susideda iš trijų aukštų ir turi nuostabų panoraminį bokštelį.

Žavinga vila yra nuostabiai išlaikyta ir vaizdas, kuriuo galima žavėtis nuo bokštelio, apima nuo Elbos salos iki pat Apuano Alpių.  

Akivaizdus architektūrinis stilius ir dėkinga pozicija prie jūros yra pirmieji du privalumai šio Toskanos nekilnojamojo turto, šiuo metu parduodamo, apsupto iš trijų pusių 740 kv.m. sodo.

Visumoje modernaus stiliaus vila atspindi tvarkingą klasikinę architektūrą, be ekstravagantiškos atributikos, su langais įrėmintais tiesiomis ir griežtomis formomis iš smiltainio, kas prisideda prie didesnio erdvės praplėtimo, pvz., kaip paskutiniame aukšte – su verandos erdve, kuri yra tarp kolonų ir asimetrinės fasado kompozicijos. Taip pat ant fasado, smiltainis, baltas tinkas ir rožinė splava sukuria elegantišką spalvų kontrastą.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Livornas 

Zona: Livornas  


Tipas: Vila Livornas - vilos toskanoje prie jūros

Vidaus plotas: 375 kv.m. 

Išorės plotas: 740 kv.m.   


Kambariai: 5 

Vonios kambariai: 4 

Svetainės: 2 

Valgomieji: 2 

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos  


Pavėsinė 

Dvigubas garažas     

  

TOSKANA: Livornas -  Piza 19 km - Luka 40 km - Fortė dei Marmi 47 km - SPA 17 km - golfo & country klubas 5 km - hipodromas caprilli 2 km - Pizos oro uostas 16 km - autostrada A12 išvažiavimas Livorno 1 km.

Ref: 2110
Kaina: € 1.500.000

prašmatni vila

prestižiniai namai
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas

Toskana – Livornas: skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. Charakteringas Naujosios Venecijos rajonas, pastatytas 1600 m., išlaiko ir šiandien originalią išvaizdą: ypatingai žavūs Medičių Fossi, gausybė praplaukiamų kanalų, kurie sujungia sandėlius su prekybininkų gyvenvietėmis, kurių pamatai ir įėjimas, kaip ir Venecijoje, yra vandenyje, pro kurį įeinama į svetaines, kadaise naudojamas kaip sandėlius. 

Livornas didžiuojasi nuostabia, pilna žalumos pakrante, dažnai atspindėta dailininkų Makjajolių darbuose, su palmėmis ir eglūnais, palei uolas, su akmenukų paplūdimiais ir vėjo bei bangų išraižytomis uolomis. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia e Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.