Prašmatni vila prie Elbos jūros

13 fotografija

Esanti keli žingsniai nuo jūros ir apsupta žavingo aplinkinio kraštovaizdžio, stovi ši prašmatnioji, Elbos saloje parduodama vila. Prestižinė rezidencija, kuri buvo pastatyta 1980 m., pasižymi H formos struktūra, kuri atsirado dėl to, kad iš pradžių vila buvo suprojektuota taip, kad būtų galima ją padalinti į dvi nuostabias gyvenvietes, kuomet kiekviena turėtų savo atskirą, nepriklausomą įėjimą. Todėl ir dabar į parduodamą Elbos saloje prašmatniąją vilą patenkame per dvejus antikinius vartus, prieš kuriuos stovi dvi pavėsinės, apaugusios braškinėmis vynuogėmis.

Prestižinį nekilnojamąjį turtą supa 10.000 kv. m. itališkas sodas, kuris tęsiasi iki pat išorinės poilsio zonos, kur stovi patogūs gultai, deginimosi lovelės ir staliukai; išorinis grindinys, kaip ir vidinės vilos grindys, yra grįstos tipiškomis Toskanos molinėmis plytelėmis iš Imprunetos.

Prestižinės vilos bendras plotas yra 445 kv.m., kuris visas yra išsidėstęs viename aukšte. Praėjus pirmus vartus patenkame tiesiai į prašmatniosios vilos pagrindinį prieangį, iš kur pasiekiame didelę, įrengtą virtuvę (prieš tai yra mažas vonios kambarys svečiams), kurioje sužavi gražusis elegantiškas marmuro stalas. Iš virtuvės patenkame į didelę terasą su pavėsine, kuri visai gyvenvietei suteikia tipišką Toskanos vilų vaizdą, tarsi iš atviruko. Iš terasos patenkame į barbekiu zoną ir skalbyklą. Perėjus terasą patenkame į išskirtinį apartamentą, kur yra miegamasis, drabužinė, vonios kambarys, dekoruotas Veneto lakuotomis molinėmis plytelėmis.

Grįžus į pagrindinė vilą, iš virtuvės patenkame į didelį valgomąjį, kurio lubos yra su freskomis ir kuriame telpa 20 žmonių; salonui erdvią ir šviesią išvaizdą sukuria du durlangiai su vaizdu į pavėsinę ir vilos šimtametį fikusą.

Pagrindiniame salone susijungia kiti du, iš kurių vienas yra išties ypatingas, nes pagal išvaizdą yra panašus į oranžeriją (dėl jame esančių didelių langų). Tame pačiame aukšte yra didingas šeimininkų  kambarys su privačiu vonios kambariu, kur yra hidromasažinė vonia, drabužinė ir kitas mažesnis vonios kambarys.

Iš viso, turint mintyje ir kitą prestižinės, parduodamos Elbos saloje vilos dalį, čia yra kiti keturi erdvūs ir rafinuotai įrengti miegamieji, kiekvienas su nuosavu vonios kambariu. 

Išskirtinė elegancija ir apdailos bei jos detalių rafinuotumas paverčia gražiąją vilą prie jūros tikru geriausiu liukso klasės itališko nekilnojamojo turto pavyzdžiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Zona: Elbos sala

Tipas: parduodamos vila prie jūros - vila Toskana 


Vidaus plotas: 445 kv.m.

Išorės plotas: 10000 kv.m. šimtametis parkas

 

5 šeimyniniai miegamieji, kiekvienas su vonios kambariu, nepriklausoma drabužine ir privačia terasa, vienas su sauna ir hidromasažu

3 dideli, tarpusavyje susijungiantys salonai

1 didelis valgomasis (20 žmonių). 

1 virtuvė. 

1 skalbykla. 

2 išoriniai sandėliukai. 

1 nepriklausomas namelis su 1 virtuve, 1 mažu salonu, 1 dviviečiu kambariu, 1 vonios kambariu ir privačia terasa (neįskaičiuotas į prieš tai nurodytą plotą - maždaug 50 m. su 2 didelėm visiškai nepriklausom terasom). 

Sodas 


Toskana – Elbos sala: Rio Marina km 17 - Piombinas 1val. – Golfo Klubas km 1,5 - SPA km 5 - Pizos oro uostas 2 val. 

Ref: 0506
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnios vilos prie jūros

parduodama prašmatni vila
prašmatniosios vilos elbos saloje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Elbos sala

Didžiausia Toskanos archipelago sala, Elbos sala yra trečia Italijos sala pagal dydį. Įžymi dėl savo krištolinės jūros ir dėl savo vešlios ir žalios teritorijos. Bėgant metams sala buvo vis labiau domino vietinius ir užsieniečius, kurie ją renkasi dėl idealių atostogų, kuri tinka tiek turizmui, tiek prašmatnios vilos įsigyjimui, kad būtų galima pilnai mėgautis begalinėmis pramogomis, kurias siūlo sala. Iš pradžių įžymi dėl geležies iškasenų, Elbos sala bėgant laikui užkariavo garbingą turistinės traukos vardą, dėka taip pat ir šilto bei gaivaus oro, bei paplūdimių įvairovės grožio, kurį aptinkame ištisai per visą pakrantę (paplūdimiai granitiniai, uolingi, auksinio smėlio, baltojo žvyro, geležies). 

Šioje Toskanos saloje, tokioje išskirtinėje ir žavioje, pastaraisiais metais prieš jūrą iškilo žaviosios prašmatnios vilos, prestižinės nuosavybės su visais patogumais tam, kad būtų galima maloniai mėgautis šios išskirtinės vietovės grožiu, o tuo pačiu būti atokioje, šeimyninėje vietoje.